Nanutando - embargo?

To by me fakt zajimalo, cim je jedna divna vec. Uple nahodou, z logu jednoho TB, jsem se dozvedel, ze u nas ve Znojme vznikla Nanutandova keska. Cekal jsem, kdy se objevi jakymkoliv zpusobem na GC.cz, ale porad nic… placnuta 15.4., publikovana 18.4., ale neni ani v prehledu novych kesi (zpozdenim to asi nebude, kdy jedna zalozena 18.4. tam je a dalsich x z 19.4. … neni ani v cachemape. Zvlastni, zvlastni. Co to znamena?

Kdyz stahnu z GC.CZ gpx soubor, tak tam okurka je.

na google earth se taky zobrazuje

Taky mě to zarazilo, ale dnes se objevila asi na 9. straně výpisů nových logů na gc.cz - možná je to nepovedeným transferem dat z gc.com.

Tak uz se objevila i na cachemape. Tak fajn. Mozna sehralo svoje, ze ten popis je dlooouhy a stranka tudiz velika… nejak se nemohla nacpat do transferu?

Podobny problem s “chybejicim” vypisem me nove cache tady uz jsem take avizoval. Pokud si pripravim listing nove cache treba 10 dni dopredu, po zverejneni na GC.COM je tahle cache na GC.CZ po downloadu dat ztracena nekde na zadnich pozicich prisrustku novych kesek. Vytvari to ve mne dojem, ze gc.cz neradi cache podle data zalozeni, ale podle abecedniho serazeni nazvu waypointu. Ale je to jen muj odhad. Nemusi jit v tomhle pripade o ten samy pripad…