nav4all

zdravím Vás, nemáte někdo zkušenosti s navigací od nav4all? pokud jste o tom nikdy neslyšeli je to na www.nav4all.com

děkuji za případné odpovědi

zdravím já sem nav4all zkoušel a je to velmi spolehlívé ale nejvíc mě těší jejich ceny, teď to mám už 3 měsíce zadarmo