máte někdo zkušenosti z touhle navigací?http://www.xcomputer.cz/gps-navigace-pres-bluetooth-gps-evolve-itraxx-32-kanalu-mt3--d76392.htm
Nebo z nějakou podobnou co moc nestojí.
No já ji vlastním a můžu říct, že maximální spokojenost - dlouhá výdrž, velká přesnost, nízká cena…jediné, co mi na ni vadí je, že nedokáže indikovat stav baterie - leda až těsně před vybitím, což je už pozdě. Ale dá se s tím žít, navíc se dá nabít docela rychle. A nebo použít náhradní baterii - je zde baterie, kterou lze nalézt v některých Nokiích.
Občas iTraxx používám a jsem s ním spokojený. Pravda s jinými moduly srovnání sice nemám, ale s klasickými ručními přístroji bohaté.
Ještě bych doporučil projít starší vlákna, GPS moduly se tu řeší každou chvíli a konkrétně o iTraxxu toho určitě najdeš docela dost.
Mimochodem, chtělo by to příště trochu výstižnější předmět. Možná ještě prosím zkus doeditovat, ať se v tom ostatní vyznají.
podívám se i na další vlákna a k tomu předmětu,já všude píšu místo předmětu tečky,tak myslím že jsem se tady překonala:)