NAVŠTĚVA PRESIDENTA USA

Chodím každý den okolo hradeb a vypadá to fakt podezdřele jak tam chybí ta čepička od značky, no minimálně já jsem na ní zvyklý a už jsem se skoro obával, že to někdo ukradl.
No své žluté baráky (kousek od Přepadení) nechávám, tam se po stromech neleze :smiley: