Ahoj cacheři! ![]()
Dneska jsem plánovala celkem dost velký odlov cachí.. Ale jak vidím, tak na geocacing.com probíhají nějaké úpravy…
Ale četla jsem, že už asi od 8 hodin ráno a teď už je 12:45 :o to už je trošku dlouho, né?! :@ Nevíte, kdy mají geocaching.com zase zprovoznit?! :o
To vypada spis na pad databaze, nez na planovanou udrzbu o vikendu na Dikuvzdani.
Tipl bych, ze se Signal the Frog jen tak nevzpamatuje, vsichni urcite tvrde spi nacpani krocany - holt vyrazim na lov se starymi listingy.
normalni zmena Matrixu ne? ![]()
vypadly server je nepochybne vysledkem podvratne organizace zvane M.A.N.Z.E.L.K.Y - zalozene, podle nasich informaci od nejmenovaneho zdroje z BIS, mrs. pabovou, dandrovou a dorcadionovou. aby mohl v klidu probehnout nedelni obed a odpoledni caj bez naruseni lovem zvanym FTF, nevaha tato organizace sahnout k jakymkoliv prostredkum. kauzu budeme pochopitelne dále sledovat.
![]()
Polašná zpráva z Blesku!
Na groundspeak zautočili terorosti B) a odcizily veškeré zálohy databazí geocachingu, tím způsobili naprostý kolaps světové geospolečnosti a očekává se hluboká světová krize, která začala u mě doma, kdy jsem se chystal logovat své nemaléa nelehké nálezy z včerejšího večera.
Nezbývá mě nic jiného, než si vzít lano a jít se zastřelit do rybníka. ![]()
Uz to funguje…
funguje? asi jak u koho
u mě tedy rozhodně ne ![]()
No, žába zmizela, nahradila ji chybová hláška a teď už neodpovídá ani server.
A to jsem chtěl pustit do provozu přemístěnou kešu ![]()
Ráno jsem tam taky našel tu podroušenou žábu a teď už se to tváří jako že žádný GC.COM neexistuje.
Chtěl jsem si konečně zalogovat svou první Earth cache ze včerejších eventů v Plzni. ![]()
TV N@vo, bude ještě někdy nějaký GC.com??? nebo bude hromadný přechod na OGC? Kačerstvo žádá informace…
Mě se před chvílí podařilo jednu kešu zalogovat, ale jede to jako z hnojem.
Doporucuji nedelat si z toho legraci a podivat se na stranky CNN, kde se pise o okamzitem zakazu Geocachingu v USA!
Kde se to tam píše?
Teď už mi jede.
jj už ti fičí bez zádrhelu.
Jóó mě taky ![]()
Dnes jsme pro vas chteli s Patolog Teamem pripravit opravdu, ale opravdu super cachu, ktera by vas provedla celym ceskym krasem po zemi, nad zemi i pod zemi. Diky vypadku serveru jsme se rozhodli, ze na vas kasleme, protoze jsme si nemohli overit kolize stagii, a pripravili jsem jen takovou prumernou kratkou prochazku u Sv. Jana p. Skalou. Kdo se chcete vydat na kratkou multinku, teste se.
Díky? Tak to toho asi nemusíme moc litovat co!? ![]()
Vidite po takovem vypadku nejake zmeny?
Ani ne hele ![]()