Nefunkcni geocaching.cz?

Dela to jenom mne, nebo zmizela cachemapa a par dalsich odkazu na gc.cz?

Ano, řekl bych, že to je jen u tebe…

Mně to chodí úplně normálně, chyba bude asi u Tebe ;o))) Ne, teď vážně, tohle téma se tu rozebírá už jak dlouho a v několika různých vláknech, takže místo zbytečných dotazů si pořádně prostuduj fórum a odpověď si najdeš sám.

A jakej pouzivas prohlizec a pripojeni?? Me to chodi uplne v pohode. A i stahovat vsechny wpt mi jdou.

a Dorcadion v statistike predbehol Pabu, to nevidis? 5 preklik na liste.

Hehe to je ale zajimavy :slight_smile: ja v tom hornim menu vidim pouze “fora”, “kredit” a “album” :slight_smile: Nic jinyho tam jeste krome prihlaseni neni.. :slight_smile: Pouzivam IE6 a Firefox 2
Zajimavy je, ze ani z prace mi to nejde… No zkusim pohledat na foru.. je pravda, ze jsem tomu hledani podobnych dotazu nedal zas tolik. Diky

Možná tím příště začni.

Probírá se to tu od té doby, co ta změna nastala a fakt už nikoho nebaví ten dotaz zodpovídat každému dalšímu, co se nepodívá do diskuse a hned se ptá.