Nefunknčí odesílání logů: [99] Invalid response

Ahoj, má ještě někdo problém s odesíláním logů? Poprvé se mi to stalo včera, chtěl jsem odeslat z A:Drake log a dostal jsem jen odpověď [99] Invalid response. To samé, když zkouším odeslat jen field note.

Dnes jsem odlovil další kešku a opět to samé.

Tak teď večer to začalo zase samo fungovat, aniž bych cokoli měnil... To byla minimálně 24 hod. chyba na GC.com? Nebo čím je to způsobené?

Ahoj, nevim, jestli ti to pomuze … me se stejna hlaska obcas objevi pri aktualizaci kesek z webu. Kdyz se to stane tak je to u me zpravidla nejakym vypadkem pripojeni. V tom pripade se mi totiz ani nesynchronizuje email a nedostanu se na zadny web.

Ale pouzivam (nebo spis zkousim si s tim hrat) na tabletu a ne na telefonu. Tak to nemusi byt stejna pricina. Pokud jsem na domaci wifi, tak se to jeste nestalo, pokud jsem - nebo myslim ze jsem - na 3g nekde venku, tak se to obcas stane. Moc tem duvodum nerozumim, ale je to neco mezi tim pristrojem a siti. Ikona pripojeni vypada OK, ale data nechodi…v mym pripade bohuzel pomuze jen restart.

Kdyz se ti to stane priste, zkus si overit jestli to je jedina vec, ktera v tu chvili nefunguje…

Díky za odpověď. Příště zkusím. Ale jsem si téměř jistý, že mi připojení funguvalo. Protože jsem byl na wifi a průběžně se mrknu občas na nějakou youtube video atd. Je teoreticky možné, že by připojení nefungovalo během 2 dnů zrovna v těch chvílích, kdy jsem zkoušel odesílat logy, ale to by byla hodně velká náhoda. Příště ale zkusím zrestartovat telefon a uvidím, co to udělá.

Ahoj,

dovolim si pokračovat ve vlaknu...

Pouzivam A:drake 4.22 a od cca listopadu mam stejny problem s neodesilanim logu a stejnou chybovou hlaskou . (Pokousim se odesilat pres wi-fi).

Diky za tipy.

Nějaká stará verze Androidu, že jo?

onlouvam se za prodlení s odpovedi - ano mam tam Android 4.4.4 - Kitekat - da se to resit jinak nez aktualizaci A:drake? 

… aktualizaci Androidu. Tahle verze už opravdu nemá perspektivu, nefungující věci tam budou jen přibývat.

... aktualizaci Androidu. Tahle verze už opravdu nemá perspektivu, nefungující věci tam budou jen přibývat.

No, on ani nejnovejsi Android neni pro pouzivani a:Drake zadna vyhra. Narazim na problem s aktualizaci polohy na pozadi - minimalne u Huawei a nekterych Sony.... ALe to neni uplne o a:Drake....

Tohle neni o adrake ani jedno. Stary Android totiz sam o sobe neumi nejnovejsi verze sifrovani TLS, a webu, ktere toto sifrovani vyzaduji, bude jen pribyvat.

OK, diky zy vysvetleni, tak budu musel logovat klasicky... :-(

@Halumo to mas sice pravdu, ale nepsal Ludek ze odrizl 4.1.2? Ale je fakt, ze manzelce na S4 Mini s 4.4.2 taky napise spousti proces prihlaseni na GC Live a tim to hasne. Takze by me zajimalo, kde je problem. Myslim, ze se v nekterem z vlaken rozebiralo, ze TLS apod veci jeste 4.4.x mel umet. Obzvlast, kdyz vlastni apka groundspeaku na tom telefonu bez problemu bezi. Nepredpokladam, ze by sli jinak.

No tak podle ssllabs.com a jejich client checku. Interni browser to nepodporuje, ale mobilni Firefox ano. => ze S4 Mini by melo byt v rezimu podporuje, ale disabled by default. Tim padem asi a:Drake taky nedokaze spustit proces prihlaseni korektne.

Na netu je pak par reseni jak to zapnout, ale bohuzel vsechny spis zavisi na vyvojari aplikace. Nic uzivatelskeho.

https://blog.dev-area.net/2015/08/13/android-4-1-enable-tls-1-1-and-tls-1-2/

https://stackoverflow.com/questions/45202267/android-4-1-to-4-4-kitkat-enable-tls-1-2-for-api

https://stackoverflow.com/questions/28943660/how-to-enable-tls-1-2-support-in-an-android-application-running-on-android-4-1

A pak nejaka zminka o tomto: ProviderInstaller.installIfNeeded(getContext()); v kontextu Google Play Services.