Ahoj, má ještě někdo problém s odesíláním logů? Poprvé se mi to stalo včera, chtěl jsem odeslat z A:Drake log a dostal jsem jen odpověď [99] Invalid response. To samé, když zkouším odeslat jen field note.
Ahoj, nevim, jestli ti to pomuze … me se stejna hlaska obcas objevi pri aktualizaci kesek z webu. Kdyz se to stane tak je to u me zpravidla nejakym vypadkem pripojeni. V tom pripade se mi totiz ani nesynchronizuje email a nedostanu se na zadny web.
Ale pouzivam (nebo spis zkousim si s tim hrat) na tabletu a ne na telefonu. Tak to nemusi byt stejna pricina. Pokud jsem na domaci wifi, tak se to jeste nestalo, pokud jsem - nebo myslim ze jsem - na 3g nekde venku, tak se to obcas stane. Moc tem duvodum nerozumim, ale je to neco mezi tim pristrojem a siti. Ikona pripojeni vypada OK, ale data nechodi…v mym pripade bohuzel pomuze jen restart.
Kdyz se ti to stane priste, zkus si overit jestli to je jedina vec, ktera v tu chvili nefunguje…
Díky za odpověď. Příště zkusím. Ale jsem si téměř jistý, že mi připojení funguvalo. Protože jsem byl na wifi a průběžně se mrknu občas na nějakou youtube video atd. Je teoreticky možné, že by připojení nefungovalo během 2 dnů zrovna v těch chvílích, kdy jsem zkoušel odesílat logy, ale to by byla hodně velká náhoda. Příště ale zkusím zrestartovat telefon a uvidím, co to udělá.
... aktualizaci Androidu. Tahle verze už opravdu nemá perspektivu, nefungující věci tam budou jen přibývat.
No, on ani nejnovejsi Android neni pro pouzivani a:Drake zadna vyhra. Narazim na problem s aktualizaci polohy na pozadi - minimalne u Huawei a nekterych Sony.... ALe to neni uplne o a:Drake....
Tohle neni o adrake ani jedno. Stary Android totiz sam o sobe neumi nejnovejsi verze sifrovani TLS, a webu, ktere toto sifrovani vyzaduji, bude jen pribyvat.
@Halumo to mas sice pravdu, ale nepsal Ludek ze odrizl 4.1.2? Ale je fakt, ze manzelce na S4 Mini s 4.4.2 taky napise spousti proces prihlaseni na GC Live a tim to hasne. Takze by me zajimalo, kde je problem. Myslim, ze se v nekterem z vlaken rozebiralo, ze TLS apod veci jeste 4.4.x mel umet. Obzvlast, kdyz vlastni apka groundspeaku na tom telefonu bez problemu bezi. Nepredpokladam, ze by sli jinak.
No tak podle ssllabs.com a jejich client checku. Interni browser to nepodporuje, ale mobilni Firefox ano. => ze S4 Mini by melo byt v rezimu podporuje, ale disabled by default. Tim padem asi a:Drake taky nedokaze spustit proces prihlaseni korektne.
Na netu je pak par reseni jak to zapnout, ale bohuzel vsechny spis zavisi na vyvojari aplikace. Nic uzivatelskeho.