Nejak nechapu vyznam zpravy "Published" ...

Tak jsem si vsiml, ze se v posledni dobe ve vsech publikovanejch cache objevuje jako prvni zprava “Published” … jakej to ma vyznam to tam takhle psat, kdyz to stejne kazdej vidi v seznamu cache?

Prijde mi, ze to akorat dela bordel ve vypisu poslednich logu … :slight_smile:

Bordel? A v cem ze to vznika bordel?

Naopak, mne prijde, ze nyni je z logu jasne, kdy byla cache zalozena, a kdy publikovana. Tahle informace drive chybela. Mne to prijde jako vitane rozsireni informaci o cache. Pokud se do logu zapisuji i stavy disabled, archived, a pod, published mezi ne patri take a nevidim duvod, proc tuhle jedinou udalost vynechavat.

Nektere cache totiz mohou byt zalozeny o mnoho dnu drive, nez byly publikovany a pak se akorat clopvek divi, proc na ni nikdo nesel hned druhy den. Ted bude jasne, ze proto, ze v tu dobu jeste nebyla schvalena.

Ved to Marek minule pisal. Ked si vytvoris cache, tak nevies, kedy bola schvalena a chodis sa na nu stale pozerat.

Vdaka poznamke Published Ti o tom pride mail.

to zase nie, mail o schvaleni cache Ti chodil aj predtym bez poznamky published

Vlastnikovi to chodilo vzdycky, tohle je kvuli nove feature Insta-Notify - muzes si objednat, aby ti chodily mailem vsechny nove cache v okoli ihned po schvaleni. Tento log se generuje automaticky, nepisu ho ke kazde cachi rucne.

Souhlasim s tim, ze informacni hodnota je nulova (snad jen, ze vsichni vidi, kdo a kdy cache schvalil). Pokud to vlastnikovi vadi z estetickeho hlediska, muze tento log smazat.

nemoze skusal som to uz vtedy ked sa to objavilo, toto pravo ma len administrator :slight_smile:

Uz je mi to jasny, dik vsem za odpovedi :slight_smile:

Nicmene ta Insta-Notify mi prijde jako dost podivna featura, jen to nahrava bezduchejm lovcum bodu a vytraci se klidek a pohodicka :slight_smile: No ale kazdymu co jeho jest …

no pre bezduchych lovcov bodov :))) tu bola nedavno ponuka od Hroudu, na to ani nemusis mat premium membership:
http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=1251#1251