Nejbližší kešu od domova

Dneska se nám objevila kešu kousek od baráku. Tak mě napadlo:
Pochlubte se! Kdo máte nejblíže kešku od Home Coordinates? Samozřejmě založenou někým jiným.
My to máme 180m.

30 metrů… :slight_smile:

+/- 60 metrů B)

BTW - A překvapivě je moje :smiley:

930 a 940 m cizí, 160 a 740 m vlastní - na "venkově" je to až až.

0.06km

Potřetí přemístěna. Nejdřív byla asi 300 metrů, pak tak 160 a teď kolem ní chodím prakticky pořád…

730m … asi nevyhraji :slight_smile:

1 Km.. ale je to mysterka… její finále je o dalších cca. 300-400 metrů dále.

Takže zatím asi vedu co se týče toho kdo ji má nejdále :smiley:

520 m. Vzhledem k hustote kesi u nas na vesnici je to docela blizko :slight_smile:

Co se týká těch vzdálenějších: Já to mám k nejbližší 3,8km, je to multi, k finálovce je to asi ještě o 100m dále.

880m, do 2km dalších osm. Když jsem začínal, byly v tomto okruhu jenom dvě…

Od našeho místa bydliště máme jednu 80m (koukáme z okna do zámeckého parku na [cache]GCYJMV[/cache] - ta není naše). Když zajedeme k rodičům, tak v jejich zahradě hned u plotu stojí památný dub a nějakých 15m od baráku jsme proto udělali taky jednu právě k tomuto památnému stomu ([cache]GC16MVJ[/cache]) - je pěkný vidět cachery jak hledají a fandit jim "no - no - ještě kousek - vždyť jsi na ní právě sáhl, kam deš ? Jéééé" :smiley:

420m a kupodivu neni moje a myslim, ze vzhledem k mym HC je to slusny a v okruhu 1km jeste nekolik dalsich a jedna multina, no a moje je 840m :slight_smile: Pred rokem tu nebyla jeste ani jedna keska :slight_smile:

Já mám teď 110m k First stage GC14WQT. Vzduchem to budou tak 4m z terasy k její finálovce :slight_smile:

To se musim pochlubit, mám do jednoho km od domova 40 kešek, nejblíž je konec multiny 270m

235 metrů - tradiční keš(vzdušná čára měřená pomocí mapy.cz)
resp. 220 metrů - začátek multiny a 460 metrů její finálka
obě kešky jsou cizí, vlastní zatim nemam :slight_smile:

Tak já mám 700m od HC, ale když vezmu, že nějakou část života trávím na chalupě, pak 1-10m (podle toho, jestli měřím od dveří nebo od zahrady).

já mám 2 . Obě dvě mají 0.56 km :slight_smile:

Nejbližší keš máme 0.29km - První match - [cache]GC1991V[/cache]. Po 14 dnech ji stále nikdo nerozlousknul.

EDIT: Tak zpět: nejbližší máme dokonce 0.17km [cache]GC18W1Z[/cache].

Mám 230 metrů od baráku, je to věčně se ztrácející keška Zderadův sloup [cache]GCTZTK[/cache]. Je to taky můj první odlov a zmizela týden potom.

moje nejbližší keška je asi 300metrů od HC ale je to final mysterky a jinak nejbližší jiná je asi 500m :o)