Zdravím,
asi jsem úplná lama, ale nemám v Settings aktivní políčka pro zadání jména, hesla a výběr země v sekci Web downloading. Takže nestáhnu nic ![]()
Zdravím,
asi jsem úplná lama, ale nemám v Settings aktivní políčka pro zadání jména, hesla a výběr země v sekci Web downloading. Takže nestáhnu nic ![]()
To máš naprosto správně. Tato funkce je dočasně (snad) blokována. Projdi vedlejší vlákna a zjistíš, jak jinak by to šlo daty nacpat.
Ja bych jen doplnil, ze existuji i jine programky, ktere ta data umi stahnout, a vysledek pak jde naimportovat do Geogetu. Nicmene jakekoliv stahovani dat z gc.com je v tuto chvili nelegalni, tak nebudu jmenovat. ![]()
A z obavy o gc.cz se tady na fóru ani neprezentují B)
A neexistuje nějaké jiné fórům, kde se dá o takových věcech bavit? Podle mě je nelegální data o keších veřejně šířit třetím osobám. Ale když si je sám, pro své účely stáhnu, nevidím na tom nic nelegálního. I když samozřejmě chápu, že programy pro hromadné stahování nejsou pro gc.com zrovna vítanou věcí, kvůli žátěží serveru.