Nelze nahrat mapu do eTrex Legend

Mam ceskou verzi map TPOP 50 a updatovanou Mapsource na podrobnejsi mapu CZ. Kdyz zvolim nejakou cast mapy a chci ji poslat do Legenda, tak ho to v pohode najde, ale problem je v tom, ze kdyz odsouhlasim hlasku, ze mi to vymaze jiz nahrane mapy, tak tam okamzite skoci chyba komunikace. A at zkontroluju zda je pristroj zapnuty a radne pripojeny. Pokud ano, tak at prej restartuju pristroj. Takhle uz sem to skousel nekolikrat, ale chyba furt skace. Myslite ze mam TOPO reinstalovat nebo ze musi mit GPS pri nahravani signal? Sem zacatecnik, takze na me musite polopaticky:) Moc tomu nerozumim, takze bych se nedivil, kdyby to byla nejaka kravina. Ale kazdopadne dekuju. Zatim zdarek…:wink:

Popravdě, nevím co by to mohlo způsobovat. :frowning:
Máš mapu odemčenou ? Nebo zkus snížit rychlost přenosu.

No ted si nejsem jistej ale myslim ze se me to stalo taky…protoze hledala signal a kdyz po nejake dobe nenasla tak hodila takovou tu obrazovku "Vypnout GPS prijimac, pokracovat, cosi cosi"…a tim se to prerusilo. Tak skus dat nejdriv tu volbu at nehleda druzice a pak to zkus znovu…jinak nevim

Ne, nic z toho nefunguje… Uz nevim co s tim..:frowning: Ale pritom z GPS do Mapsource to jde

Zdravím ,každá mapa by měla být registrována s konkrétním přístrojem(Legendem).Takže jestli jsi koupil každé zvláštˇ a mapa je registrována na jiný přístroj máš smůlu.Popřípadě volej na PICODAS tam ti poradí.

Ahoj, tato chyba se mi stala kdyz spatne sedel konektor na legendu. Stacilo s nim zavexlovat a bylo to. Zajimave je ze pri nahravani waipontu nebo tras to nevadilo tolik, bezelo to jen pomaleji.
Podivej se jestli nemas zaoxidovany kontakty, popripade je trochu osetri kontaktolem.