Nemáte tip na grafika pro wherigo?

Ahoj všichni - mám hotovou wherigo, ale nějak zápasím s obrázky nevíte o někom, kdo by se chtěl spolupodílet vytvořením několika malých ilustrací (základní obrazovka + 3 osoby + 4 předměty).

Napiš Evě (Fanda199), dá ti kontakt na člověka, co jí kreslil obrázky k Vodníkům a Psovi.

To už máš wherigovku hotovou? Já se s tím vždy patlám půl roku :open_mouth:

Dobrá přednáška + pomoc Evy = nová wherigo :slight_smile:

Tak to se budeme těšit :slight_smile:

Uz se taky tesim - navic zavcasu by to mohlo byt "kulate" dvacate Wherigo … :wink:

To rád slyším, já už udělal tři, ale pořád to jsou jen kousky na učení a zkoušení. Testuju je na dětech. Moje děti to chvílema vnímají jako týrání :slight_smile:

Šikovného grafika znám, ale nebyl/a by rád/a, kdybych ho/ji prásknul.
Celkem dobrá alterntiva je použít fotoaparát a pak fotku upravit pomocí nějakého grafického programu. Použít nástoj "malba", nebo "perokresba" a pod… Pak ty fotky vypadají jako nakreslené.
S použitím clipardů nebo obrázků z internetu se může snadno stát, že se dostaneš do křížku s autorským zákonem.
Jako ukázku jsem vytvořil toto: z originálu jsem v Zoneru použil nástroj "kresba tužkou" Myslím že pro WIGO je to celkem použitelný.