Nepritomnost reviewera

Rano odchadzam do Ciech - mimochodom na Ponikov GeoTea(m) a potom dalej do Nemecka. Nazad cez Prahu v pondelok, ale na event zrejme neostanem, lebo cesta domov je daleka. Z tohto dovodu nebudem 5 dni velmi k dispozicii, takze sa vopred ospravedlnujem, ak niektore veci budu stat dlhsie ako inkedy. Nieco stihne Haggaeus, ktory je momentalne tu. Vdaka za pochopenie.
Igi.

Momentalny stav ceskej fronty tu uz davno nebol. Len 7 caches vo fronte. Parada. No chcem Vam oznamit, ze v stredu idem na chvilu zas niekde na vylet a tri noci budem mimo siete. Vratim sa v sobotu vecer. Takze keby Marek nieco nestihal, tak majte chvilu strpenia. Vdaka, Igi.

A jakápak je fronta asi teď, čekám už od úterý:(

Jak tu Igi píše v jiném vláknu, je tento týden dost pracovně vytížen, Poník se zapracovává (i když už je vlastně asi zapracován, už běžně publikuje), tak vydrž! I revieweři jsou jen lidé a ne vždy musí být schválení do cca 24-48hod, jak je to jinak běžné. Navíc mohou být u tvé cache třeba nějaké schvalovací problémy, které to oddalují.

Nevím teda, už je to týden :o

Tak to je divné, v reviewerech problém není-vycházejí i dnes nové cache s datem založení např.včerejším. Tak buď se ti nějakého důvodu nerařadila cache do rev. fronty (už se to nedávno stalo, psal to tu myslím někde Igi jako reakci na podobnou připomínku), nebo jsi zapomněl zaškrtnout Yes, listing is active (nepředpokládám), nebo je u cache problém, pak by ti ale napsali reviewer note. Čili pokud ani jedna z posledních 2 situací neplatí, pak bude opravdu možná problém ve frontě. Zkus některému z reviewerů napsat přes profil - odkazy na profily např. zde na wiki.

To je, právě se mi to taky moc nezdá napsal sem reviewer note a počkám, zítra jim, kdyžtak písnu přes profil

Ahoj pripominkoval ti ji Igi, ale bohuzel ma ted nejake problemy v praci, takze se na ni uz nedostal. Vsiml jsem si tveho stesku na foru a tak jsem zapatral ve tvem profilu (Ve standartni fronte na schvaleni uz videt nebyla.) Prevzal jsem si ji od neho. Priste prosim kdyztak napis tomu, kdo ji pripominkoval pres profil. Nebo kdyztak zkus napsat pres me ICQ. Forum gc.cz ctou revieweri opravdu az kdyz "nemaji co delat". Coz v soucasne dobe, kdy je Igi pracovne vytizen a Haggymu neni dobre, neni opravdu kazdy den. Standartni kontakt pres gc.com je v pripade problemu rozhodne nejlepsi a nejrychlejsi.

Prijmi prosim nasi omluvu a nezlob se.
Diky

Vůbec se nezlobím, však na jedné kešce svět nestojí spíš mi to bylo divný, než, že bych byl naštvaný, takže moc díky

Ale já naštvanej sem..dneska nemám čas:-( poníku mohl jsi vydržet do zítra:D

Ospravedlnujem sa vsetkym, ak vznikol nejaky problem vo fronte. Mal som vcera kontrolny audit na ISO 9001 a z toho dovodu geocaching isiel na chvilu mimo. Uz je to za mnou, tak verim, ze uz pride lepsie obdobie.

jasný pohoda

Igi, zajímalo by mne kolik času věnuješ schvalování krabiček. To musí být asi nářez, co?

Mě by to taky zajímalo,
třeba, jak dlouho třeba trvá schválit jenu cache?

Jisté zdroje říkají, že když je všechno v pohodě, tak po deseti minutách jednu. Na druhou stranu flákáním to jde i během desítek vteřin (němečtí revieweři).

Přesně tak - a ještě se tou kvantitou němečtí revieweři chlubí ve statistikách - viz profil některého z nich např.zde - reviewer GeoPolizei. Mají typ.průměr 20-22 schválených za den, což mi přijde dost nevkusné a pak se nedivím, že to flákají. Myslím, že u nás je to daleko lepší, když na jednoho reviewera připadá méně. Pak může být kvalita vyšší a to je zde rozhodující a lepší, než kvanta schválených německých pixel s kupou chyb atd. No a myslím že každý, kdo se na reviewera hlásil, si byl vědom toho, že jen malé jednotky minut denně to rozhodně nebudou, pokud to chce dělat pro ostatní pořádně.

Všímáte si, jak si Minarjo nenápadně buduje pozici budoucího reviewera ? :slight_smile: To samé zkoušel i Czecho Cowboy, ale tomu to nikdo nežral… B)

Ale Mitáku, já to myslím zcela vážně, vážné věci prosím bez legrace. Nic nejde dělat povrchně a narychlo, revieweing už vůbec ne. No a že němečtí revieweři to moc vážně neberou, to se už kdysi diskutovalo i zde na fórech. Čili sláva našim reviewerům, že se nenechali tímto německým průvanem kvantity smést a stále je díky tomu u nás velmi nízký počet problémů vzniklých po publikaci, které mohou revieweři ovlivnit.

Ale vždyť já to myslím taky vážně, vždyť jsem tvoji vážně míněnou zmínku o možnosti stát se reviewerem v jiném fóru velmi vážně podpořil. Jde vidět, že pro komunitu děláš mnoho a mnoho, z mého pohledu mnohem víc než všichni ostatní žadatelé o dobrovolné reviewerovství dohromady.

I já bych ho bez váhání podpořil :wink: