Notifikace o nových caches (mail, SMS) do hodiny od objevení se na GC.COM

Vím, že debata o morální závadnosti honu za FTF zde již proběhla, ale … napsal jsem si takovou malou aplikaci, která jednou za hodinu koukne na www.geocaching.com, zda se v ČR neobjevila nová cache. A nechci si jí syslit jen pro sebe. Nabízím možnost zasílání infa komukoli, kdo chce.

V případě, že je k dispozici nová cache, pošle to mail:

Nova cache [1. CITO - skalni vyhlidka by Milancer] (GCNHHC) se nachazi 4 km JZ od [Praha (Vaclavak)]

Type: Traditional Cache; Size: Regular

Pozice: 50.02.688 14.23.532

V případě, že někdo udělal FTF a už není třeba pospíchat, pošle to:

Nekdo nasel cache [Czech Golf Courses #4: Karlstejn by budul] (GCNHGP), ktera se nachazi 25 km JZ od [Praha (Vaclavak)]

Otázka do pléna zní: chce někdo takovou notifikaci dostávat? Pokud ano, napište mi maila, dám vás na seznam.

A pokud hodně poprosíte, může to jít i SMSkou, infrastruktura na to je…

Eurotel notifikaci o doslem e-mailu orezava, ale SMS bych uvital, kdyz jsem treba v Melnice a po ceste domu pojedu kajakem okolo nove kese, tak bych to docela rad vedel :-).

To je rozumny duvod. Napis mi (treba mailem) telefonni cislo.

To by se mi take libilo na toulkach na kole .. :slight_smile: mam oskara, ten to neorezava..:slight_smile: mohu take poprosit o nadstandartni sluzbicku?.. :slight_smile:

Nó tomu řikám užitečná aplikace, no kdyby to bylo možný, tak bych taky rád dostával informační SMS (Eurotel).

Mohl bych taky poprosit? Mailem by to bylo idelani… prichazej mi upozorneni a muzu si ho i na cestach stahnout… :slight_smile:

ondroller ZAVINAC centrum TECKA cz :slight_smile: Diky

To je super nápad! :slight_smile: Já bych byl rád i za mejlík…přeposílání z mejlu na Oskara je bez problému…takze jestli mohu taky poprosit…

A jeden odlišný názor :slight_smile: - já se bez toho klidně obejdu. Nějak mně tyhle “pečení holubi až do huby” nejdou pod nos. Už tak mi přijde, že k mnoha keším je příliš podrobná nápověda, jak a odkud se k ní nejlépe dostat. A taky spíše než ty nové cache mne lákají ty, které dlouho nikdo nenavštívil.

Hi, pro takowe fajnsmekry a experty ma ok2pes kesku PRIGL.. doporucuji..

jo, u te jsem byl v pokuseni postnout note “could you please post a description in English or Czech” :-)))

K dlouho nenavstivenym cachim - muze to znamenat, ze cache je na vzdalenem miste, kam je vetsina cacheru lina dojit, nebo na uplne nezajimavem miste, kam se nikomu nechce. Ted jen co z techto dvou moznosti je Mariastock :slight_smile:

A mozna nejde ani tak primo o napovedu (zasifrovanou) jako spis o komentare nalezcu v logu. V posledni dobe geokaceri az prilis podrobne popisuji odkud se ke skrysi dostali, odkud ji zahledli a odkud ji nakonec vytahli… Nevedome tak trochu kazi hru ostatnim, ktere nalezeni takove skryse teprve ceka. Pokud si zde neudelame v tomto smeru vyraznejsi osvetu, muze se nam brzy stat, ze bude lepsi logy pred “kesolovem” vubec necist… Mozna by pomohla i zvysena aktivita zakladatelu kesi, kteri by taktne upozornili nalezce, aby svuj log v tom a tom smyslu upravil, aby to nebylo do oci bijici…

Mariastock je pravdepodobne na peknom mieste, ale daleko :slight_smile: to iste je na Primde, uz som si na to zvykol :slight_smile:

na GC.COM mas nad oddilem s logy varovani “Warning. Spoilers may be included in the descriptions or links”, takze to ctes na vlastni nebezpeci. Jinak se da log nebo jeho casti zasifrovat - coz ja se v citlivejsich pripadech snazim delat.

Okolo Primdy uz jsem jel letos snad osumkrat, ale kdyz mas pred sebou 400 - 800km, tak to se noha z plynu tezko sundava. Cestou zpatky uz ani nemluvim. Dej to bliz k dalnici a uvidis ten provoz :slight_smile: .

:slight_smile: ze by som znizil tu horu?

Milí, byť s pár logy troufám si říct, kolegové! V ČR je místo, které je pro geocachery “daleko”? A dokážete od stolu odhadnout, zda je místo pěkné? Já jen abych věděl, zda má cenu, když už jsem tak natěšen, na té naší středovýchodní Morávce sázet kešky…;-)) aby se sem vůbec někdo vypravil!!!

Daleko pre mna znamena, ze sa tam nevypravim hned, ale ked pride cas :slight_smile: A cas urcite pride :))) Pripadne ked ma na to miesto privedie nahoda ci nejaka akcia, som rad, ze je tam cache.
Na Moravu tiez nechodim kazdy den, ale ked som tam, rad aj pocachujem a vidim nove pekne miesta, takze sa nicoho neboj, kolega, a vyuzi natesenie na zalozenie peknych cache :slight_smile: Urcite to ocenia nielen Moravaci :slight_smile: