Investigativnímu teamu deníku FLASH se podařil vzácný úlovek. Získali jsme exkluzivní interview s jedním z členů vyjednávacího teamu s Groundspeakem. Nejmenovaný zdroj (snad neprozradíme příliš že počáteční písmena jeho jména jsou Š.A.Man) se zde vyjadřuje nejen k současné politické siruaci ohledně vyjednávání GC.CZ versus Groundspeak, ale i k vládní politice Groundspeaku jako takového a k možnostem budoucího řešení vzniklé situace. Ve světle nových odhalení by si každý měl položit otázku, zda americkými vydřiduchy prosazovaná pravidla a nařízení jsou opravdu ta jediná správná a zda již opravdu nenazrál čas k uchopení vlády nad českými kešemi do vlastních rukou. Příspěvěk v originálním znění stahujte zde - hrom.webz.cz/rozhovor.mp3. Upozorňujeme citlivější posluchače, že fakta obsažená v inkriminovaném příspěvku jsou drastická a příspěvěk jako takový není vhodný poslouchat před desátou hodinou večerní… O dalším vývoji ve vyjednávání s Groundspeakem budeme naše ctěné čtenářstvo i nadále informovat
příště by bodla jiná barva textu..tohle se nedá číst..
Ani poslouchat ![]()
To ale určitě nějaký superinvestigativní novinář vytrhl z kontextu, to oni umějí…
Založíme si konečně vlastní český, moravský a slezský Groundspeak a bude se jmenovat "ZEMĚMLUV"!!!
…takhle tu chachmapu mit nebudeme, panove…
PSMOLDA-ZEMĚMLUV- LOL:D Takhle jsem se vážně dlouho nezasmál, ale jinak vážně, skutečně by stálo za to zvážit jestli bylo nutné to psát červeně…Příspěvek by se asi vyjímal ve vlákně Žádný předmět - pokec bez hlavy a paty
Zlatá slova, zlatá slova!!!
Konečně zase téma které tady již dloooouho nebylo! Rád bych ještě připomenul k prodiskutování můj dávný návrh na přerozdělování bodů za nálezy! Tak nějak abychom si prostě byli všichni rovni a již se na nás nováčky nadále nemohli nějací hamouni bodů vytahovat!
Jako novinku bych navrhoval ještě kursy slušné mluvy pro pana Mitáka a jiné takzvané "tisícovkáře", to aby se naučili jednat s úctou s lidmi kteří se jen ptají jak nálézt či založit cach.
B)
ehm, ospravedlnujem sa za hrubsi slovnik, bolo to natocene na 3. afterparty po evente a nechal som sa uniest ![]()
hmm… afterparty, dřív se řikalo chlastačka po skončení ofi akce ![]()
Omlouváme se čtenářům - závada nebyla na Vašem přijímači…
Nikdo nikoho nenutil to poslouchat - navíc je v příspěvku uvedeno i varování ![]()
no, you know, odideme z eventu v pube, turneme do leftu do dalsieho pubu a dame beera na afterparty ![]()
to je holt ta novodoba slovencina ![]()
Saman napsal/a:
no, you know, odideme z eventu v pube, turneme do leftu do dalsieho pubu a dame beera na afterparty
Některý příspěvky bych neměl číst v práci, pak se směju nahlas a hned sem podezřelej že toho moc nedělám B)
Vitek team CZ napsal/a:
Zlatá slova, zlatá slova!!!
Konečně zase téma které tady již dloooouho nebylo! Rád bych ještě připomenul k prodiskutování můj dávný návrh na přerozdělování bodů za nálezy! Tak nějak abychom si prostě byli všichni rovni a již se na nás nováčky nadále nemohli nějací hamouni bodů vytahovat!
Jako novinku bych navrhoval ještě kursy slušné mluvy pro pana Mitáka a jiné takzvané "tisícovkáře", to aby se naučili jednat s úctou s lidmi kteří se jen ptají jak nálézt či založit cach.
B)
hehe, neser nebo ti půjdu vyrabovat tvých šest kach ![]()
…aneb Miták zůstává Mitákem B)
Saman napsal/a:
no, you know, odideme z eventu v pube, turneme do leftu do dalsieho pubu a dame beera na afterparty
Abych to přeložil: Sbalíme kramle v knajpě, hodíme levingstóna do veldejší putyky a slopeme škopky dokavaď oskar nekuropí B)