Tak co, kto chce vidiet ludi v Google Earth ?
(Novinky, najma co sa tyka pokrytia a Google Local, predtym Google Maps).
Inac novinky za posledne mesiace - GE uz nie je beta, existuje aj verzia pre Mac, kopa novych 3D modelov,
novych toolov na pracu s KML atd.
Tak co, kto chce vidiet ludi v Google Earth ?
(Novinky, najma co sa tyka pokrytia a Google Local, predtym Google Maps).
Inac novinky za posledne mesiace - GE uz nie je beta, existuje aj verzia pre Mac, kopa novych 3D modelov,
novych toolov na pracu s KML atd.
Nutno podotknout, že Seznam se taky činí - beta.mapy.cz Ještě to není uplně ono, ale Pražský hrad si s Buckinghemským palácem už moc nezadá.
Jo pokud si s tim obcas nekdo hraje, tak jsem ze sveho webu zprovoznil zobrazovani webovych kamer (tedy pouze nahledy a odkaz na stranku s kamerou) v teto aplikaci. Doufam, ze nedostanu moc vynadano, ze se tady tim chlubim (kdo bude nadavat, nedostane geocoin )
http://www.webcams.cz/google_earth.php
Fakt dobre! Ludi tam zatial nevidim, ale zato cele CR letecky, prepojene s cestnou mapou, vyhladavanim atd.
Respect!