Novinky

Konečně zase běží. O víkendu jsme přesouvali web a s tím souvisely problémy s replikací DNS záznamů. Využil jsem toho, že stejně nic neuvidíte a začal jsem dělat změny. Rozšířil jsem logy a malinko změnil fóra. Tag <quote>, který se objeví, když někomu odpovídáte a ohraničuje citovaný text.

Další zpráva je pro ty, kdo se nezúčastnili 1. event cache nebo nás přehlídli. Na stejné adrese funguje i WAP verze. Doufám, že tam fóra budou fungovat stejně jako v HTML. Ještě jsem je neviděl na mobilu, takže si ani nejsem jistý, jestli jsou zrovna vzorem použitelnosti.

… a díky tomovi bé-iks

Skvela prace! Taky diky :slight_smile:

Honzo, stránky jsou stále lepsi a lepsi. Dík moc za udržení aktuálnosti stránek. WAP je taky super, jen tam po víkendu nejdou fora a hledani podle měst. Občas se i několik dní nedostanu k netu a WAP je pak jedna velká spása :slight_smile: