Konečně zase běží. O víkendu jsme přesouvali web a s tím souvisely problémy s replikací DNS záznamů. Využil jsem toho, že stejně nic neuvidíte a začal jsem dělat změny. Rozšířil jsem logy a malinko změnil fóra. Tag <quote>, který se objeví, když někomu odpovídáte a ohraničuje citovaný text.
Další zpráva je pro ty, kdo se nezúčastnili 1. event cache nebo nás přehlídli. Na stejné adrese funguje i WAP verze. Doufám, že tam fóra budou fungovat stejně jako v HTML. Ještě jsem je neviděl na mobilu, takže si ani nejsem jistý, jestli jsou zrovna vzorem použitelnosti.
… a díky tomovi bé-iks