Krasna zprava, Dorotce i rodicum vse nejlepsi, Asteris
Paráda. Taky moc gratuluju. :)![]()
Také se stavíme do fronty gratulantů!!!
A vážení rodičové, koukejte Dorotce zaregistrovat nick! Ať odsud zmizí trapné otázky "Kdo je tu nejmladší?" :D:D
Skvela zprava! Take se pripojuji ke gratulantum. Tak vsechno nejlepsi do zivota!!!
Všechno nejlepší Dorotce i jejím pachatelům. Ať vám dělá jen radost ![]()
Jo deti to je radost. Gratuluji.
Tez se pripojuji s gratulaci. At se Dorotce libi na svete!
Hola gratuluju a už se moc těším, až ji přivezete ukázat na Medlov!
Super zprava. At zije dorost GC CZ !! Hodne radosti a pohody do zivota a spokojenost mamce preji Slajz a Tucek !!
Hodne radosti z male Dorotky preje geoklan Cernych. Milancer, Airspotter a geomama Anad.
Dorotce a jejimu tymu gratuluju, a moje Dorotka taky pozdravuje novou Dorotku.
Tak to je ta nejhezčí zprava jaká se dá v počítači najít.Moooc oběma gratulujem a Dorotce přejeme…ať jsou na ní všichni na světě hodní.
Tedy, taková důležitá zpráva a ja jí o tolik dní prošvihnu.
Tak gratuluji k opravdu povedené keši a doufám, že brzo zase vyrazíš s kočárkem na nějaký vydařený lov ![]()