Nový geacacher Dorotka

Krasna zprava, Dorotce i rodicum vse nejlepsi, Asteris

Paráda. Taky moc gratuluju. :):slight_smile:

Také se stavíme do fronty gratulantů!!!

A vážení rodičové, koukejte Dorotce zaregistrovat nick! Ať odsud zmizí trapné otázky "Kdo je tu nejmladší?" :D:D

Skvela zprava! Take se pripojuji ke gratulantum. Tak vsechno nejlepsi do zivota!!!

Všechno nejlepší Dorotce i jejím pachatelům. Ať vám dělá jen radost :wink:

Jo deti to je radost. Gratuluji.

Tez se pripojuji s gratulaci. At se Dorotce libi na svete!

Hola gratuluju a už se moc těším, až ji přivezete ukázat na Medlov!

Super zprava. At zije dorost GC CZ !! Hodne radosti a pohody do zivota a spokojenost mamce preji Slajz a Tucek !!

Hodne radosti z male Dorotky preje geoklan Cernych. Milancer, Airspotter a geomama Anad.

Dorotce a jejimu tymu gratuluju, a moje Dorotka taky pozdravuje novou Dorotku.

Tak to je ta nejhezčí zprava jaká se dá v počítači najít.Moooc oběma gratulujem a Dorotce přejeme…ať jsou na ní všichni na světě hodní.

Tedy, taková důležitá zpráva a ja jí o tolik dní prošvihnu.

Tak gratuluji k opravdu povedené keši a doufám, že brzo zase vyrazíš s kočárkem na nějaký vydařený lov :slight_smile: