Vítám tímto nového geocachera a automaticky i člena Patolog Teamu. Je jím od dnešního dne 5:28 Dorotka Fellyová-La.Ker.Do.vá. Měří 50 cm a váží 3,28 kg.
Felly, už jsi jí objednal GPS a zařídil nick?
Gratulujeme k prirustku! At se vam vsem dari nejen pri lovu ![]()
no to to ale trvalo
moc gratulujeme
Tez se pripojuji ke gratulantum. Dala si nacas, ad se ji v zivote dari.
Teda Dorka, ty jsi si dala na cas:D Jeste ze mama to bere vzdycky s usmevem. Gratulujeme rodicum a Dorotce prejem krasnej a stastnej zivot. Patologove a vy zapijte kazdej vlasek at ma hunatou hrivu. Ale co bych vam radil, ze jo.![]()
Huraaaa
gratulujem rodicom, snad Dorotka nie je cernoska
(z toho dymu :o). Ide s nami na Sazava river za par tyzdnov? ![]()
Třikrát sláva, konečně jsou holky dvě a ne pořád jedna. Přeji zdraví a pohodu do života Dorotce a pohodu a vytrvalost rodičům. ![]()
Připojujeme se ke gratulacím. Holky, ať jste obě zdravé a stále veselé. Teď budete silný tým a hledání vám půjde, jak po másle. A luští už Dorotka mysterky???
I náš tým se s radostí připojuje ke gratulantům.
Dorotce přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a hodně skvělých přátel! :DMamince vše nejlepší a velkou radost z dcerušky!
Těšíme se na setkání!![]()
To Saman: jak jsem si všiml, mohla by být tmavší i z toho fernetu :-))))
Ale samozřejmě přijměte gratulaci i od nás.
Taktéž se připojuji k zástupu gratulantů
taky gratuluju!
I my moc gratulujeme!!! Ať se má Dorotka k světu a dělá rodičům jenom radost! Už se těšíme až ji potkáme na nějakém eventu ![]()
A jeste jedna gratulace ze severu, hodne zdravi a trosku toho stesticka!
Otazka pro mamu: bylo to tezsi nez Jestedske pomnicky? Oba zazitky jsou jiste jeste cestve, nemel by byt problem je porovnat ![]()
Dorotko gratuluju k rodičům a přeju spousty pěkných životních zážitků. Ať se tě v životě daří.
Díky za dobrou zprávu, přeji Dorotce i rodičům hodně zdraví, štestí, ať prosperujete!
GRATULACE!!!
Rodičům k Dorotce a Dorotce k rodičům. Patolog team se nebezpečně ale hezky rozrůstá! Na nejbližším EVENtu to spolu oslavíme, že jo?
K2
Tak take ja moc gratuluji k narozeni Dorotky. Preji zaroven hodne stesti, zdravi a kesovaci pohody.
Jirka
… Toto je OHROMNA zprava na kterou uz jsme se v Patolog Teamu tesili kazdym den …blahopreji a preji hodne zdravi a radosti cele georodine. At prospivate! Evuse
Tak já taky musím do fronty gratulantů, byla to dneska úžasná ranní zprávička. Prostě hodně štěstí, hodně zdraví, ať se Dorotce dobře loví.