Nový geacacher Dorotka

Vítám tímto nového geocachera a automaticky i člena Patolog Teamu. Je jím od dnešního dne 5:28 Dorotka Fellyová-La.Ker.Do.vá. Měří 50 cm a váží 3,28 kg.
Felly, už jsi jí objednal GPS a zařídil nick?

Gratulujeme k prirustku! At se vam vsem dari nejen pri lovu :stuck_out_tongue:

no to to ale trvalo :wink: moc gratulujeme

Tez se pripojuji ke gratulantum. Dala si nacas, ad se ji v zivote dari.

Teda Dorka, ty jsi si dala na cas:D Jeste ze mama to bere vzdycky s usmevem. Gratulujeme rodicum a Dorotce prejem krasnej a stastnej zivot. Patologove a vy zapijte kazdej vlasek at ma hunatou hrivu. Ale co bych vam radil, ze jo.:smiley:

Huraaaa :slight_smile: gratulujem rodicom, snad Dorotka nie je cernoska :stuck_out_tongue: (z toho dymu :o). Ide s nami na Sazava river za par tyzdnov? :smiley:

Třikrát sláva, konečně jsou holky dvě a ne pořád jedna. Přeji zdraví a pohodu do života Dorotce a pohodu a vytrvalost rodičům. :smiley:

Připojujeme se ke gratulacím. Holky, ať jste obě zdravé a stále veselé. Teď budete silný tým a hledání vám půjde, jak po másle. A luští už Dorotka mysterky???

I náš tým se s radostí připojuje ke gratulantům.
Dorotce přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a hodně skvělých přátel! :DMamince vše nejlepší a velkou radost z dcerušky!
Těšíme se na setkání!:stuck_out_tongue:

To Saman: jak jsem si všiml, mohla by být tmavší i z toho fernetu :-))))
Ale samozřejmě přijměte gratulaci i od nás.

Taktéž se připojuji k zástupu gratulantů

taky gratuluju!

I my moc gratulujeme!!! Ať se má Dorotka k světu a dělá rodičům jenom radost! Už se těšíme až ji potkáme na nějakém eventu :wink:

A jeste jedna gratulace ze severu, hodne zdravi a trosku toho stesticka!

Otazka pro mamu: bylo to tezsi nez Jestedske pomnicky? Oba zazitky jsou jiste jeste cestve, nemel by byt problem je porovnat :slight_smile:

Dorotko gratuluju k rodičům a přeju spousty pěkných životních zážitků. Ať se tě v životě daří.

Díky za dobrou zprávu, přeji Dorotce i rodičům hodně zdraví, štestí, ať prosperujete!

GRATULACE!!!
Rodičům k Dorotce a Dorotce k rodičům. Patolog team se nebezpečně ale hezky rozrůstá! Na nejbližším EVENtu to spolu oslavíme, že jo?
K2

Tak take ja moc gratuluji k narozeni Dorotky. Preji zaroven hodne stesti, zdravi a kesovaci pohody.

Jirka

… Toto je OHROMNA zprava na kterou uz jsme se v Patolog Teamu tesili kazdym den …blahopreji a preji hodne zdravi a radosti cele georodine. At prospivate! Evuse

Tak já taky musím do fronty gratulantů, byla to dneska úžasná ranní zprávička. Prostě hodně štěstí, hodně zdraví, ať se Dorotce dobře loví.