Magellan se ukázal a podle všeho vyrobil použitelnej přístroj. Konečně by to mohla být konkurence Garminu.
Nevím jak dlouho je na světě, ale já ho objevil dnes. Vypadá dost zajímavě. V podstatě jde o outdoorový PDAčko.
http://www.tournavigator.cz/
Přístroje vyrábí použitelné už dlouho, problém byly bohužel vždycky mapy a v tomhle případě bude pravděpodobně hlavním problémem cena. ![]()
MobileMapper není původem zrovna běžný turistický kousek, ale uvidímě s čím čeští prodejci přijdou.
cena je 17500 včetně turistické a cykloturistické mapy Shocart ČR a SR 1:50 000
http://www.navigacegps.cz/magellan/mapper6/
mě by celkem zajímalo, jak dlouho tomu vydží baterky. udáváno má 10.
Hmm, tak to neni až tak děsný. Čekal jsem, že i s mapama bude stát víc.
Vypadá celkem slušně možná je i výhodou práce na windovs mobile třeba na wherigo kešování. na prní pohled se mi líbí ale nevim jak moc je na tom
s odolností z tohoto důvodu je pro mě výhodnější map60tka CSxko
Me se taky moc libi. Tahle masinka ma stejnou odolnost jako 60 CSx. Splnuje tedy normu IPX7. Je to profi GPS urcena k mapovani v terenu.