OBELISK v provozu

Pokud jeste jsou mezi vami nejaci zajemci o navstevu Obelisku, mate posledni jedinecnou prilezitost

Posledni prilezitost? Do kdy?

Naposled jsem ho hledal v sobotu ráno, ale zase mě vyrušili nějací psudlové.

— Aha, než zase zmizí. Sorry za zbytečný dotaz, nějak mě hned nenapadlo podívat se na .com, co se vlastně děje.

Do tý doby,než se zase ztratí.To už je pátá krabička a intervaly mezi mizením se pořád zkracují.