Pokud jeste jsou mezi vami nejaci zajemci o navstevu Obelisku, mate posledni jedinecnou prilezitost
Posledni prilezitost? Do kdy?
Naposled jsem ho hledal v sobotu ráno, ale zase mě vyrušili nějací psudlové.
— Aha, než zase zmizí. Sorry za zbytečný dotaz, nějak mě hned nenapadlo podívat se na .com, co se vlastně děje.
Do tý doby,než se zase ztratí.To už je pátá krabička a intervaly mezi mizením se pořád zkracují.