Obrázek v podpisu

Co se týče obrázku v podpisu - stejně tam většina chcete pouze statusbar z GC.com - co tahle přidat do profilu řádek "adresa statusbaru" a pokud by byl vyplněn, zobrazil by se automaticky v podpisu (nebo pod avatarem)?

jo, klíďo. Jen bych rád upřesnil, že používám statusbar ne z gc.com, ale z devfolio.com (vlastní). Ale to je asi jedno.

Test statusbaru

Test 2

tohle vlákno řeší konkrétní problém, není určeno pro nějaké testování. Navíc když změníte podpis, tak se promítně i do starších příspěvků, je zbytečné psát další přísapěvky.

Test status baru

Jak se dava status bar do podpisu ?? Díky za odpoved

No on se hlavně nedává do podpisu. Přečti si návod (vlevo v menu).

Test 2 už to jde díky :slight_smile:

Devfolio? Jde to i jinak. Návod na vlastní statusbar.

zkouška

Jenže devfolio je jednodušší :smiley:

No nevim, mi teda ten eLKa-uv script prijde naprosto v pohode, nemusim cekat na pridani obrazku nekam na serveru, flaknu si tam co chcu a jedu…:wink: A mam to u sebe…

Pro nás počítačově gramotné asik ano - testoval jsem to a jelo mi to v poho, i když teď tam mám verzi devfolio - ale pro někoho, komu to nic neříká je to devfolio asik nej :slight_smile: