Odfiltrujte GeoGet

Tak nevím, tohle se asi nebude někomu líbit, ale názor je názor. Nebo ne? Není to tak dlouho co se tady zbrojilo proti omezení výpisů gratulací v aktivních tématech. Teď se tady dívám a 2/3 aktivních témat jsou zaplácaná debatou nad projektem GG. Nic proti tomu, je to supr počin, ale nebylo by lepší, kdyby projekt měl svoje vlastní forum a zbytečně nezaplňoval stránky GC? Ostatní projekty tady mají jedno či dvě témata a stačí jim to..

SOUHLASÍM. GeoGet by v Aktivních tématech věnovaných hlavně GC obecně neměl být podobně jako Gratulace, opravdu to tu znepřehledňuje-aktivní témata používám často a vždy abych musel GeoGet vynechávat…

tak zrovna dneska rano jsem zkoumal kvuli geogetu, jestli prece jen nekde nejde nastavit odfiltrovani tematu :slight_smile: takze se taky hlasim se stejnym nazorem, aby tema GG bylo mimo aktivni temata.

Možná by bylo ideální, aby uživatel měl možnost v profilu si vybrat, jaká fóra se mu budou v Aktivní témata zobrazovat.

To by mi prislo taky jako nejlepsi reseni.

Kazdopadne toto je pozadavek na funkci serveru geocaching.cz a ne na Geoget, takze si priste stezujte na spravnem hrobe. (Proto jsem toto tema presunul tam kam patri…)

Navrh xpj se mi zda jako podnetny a libilo by se mi to tak take. Diky

Kdyz nad tim premyslim, idealni by bylo, kdyby si kazdy mohl nastavit, jaka fora jej NEzajimaji. Kdyby se totiz nastavovalo, ktera jej zajimaji, snadno by mu utekla zcela nova fora.

Proto to negativni vymezeni. Nekoho nezajimaji gratulace, jine je zase zajimaji. Nekoho nezajima Geoget, jine ale zase zajima. Me zase treba nezajima GSAK, jine zase zajimat bude.

Tedy necht si kazdy hodi do nejakeho ignore listu ta fora, ktera jej nezajimaji, a bude spokojenost na vsech stranach. Tak jak se dnes da zapnout plne zobrazeni ci bez gratulaci, tak by tam v budoucnu mohlo byt plne zobrazeni ci bez ignorovanych diskuznich for.

Ano, to je možná ještě lepší :wink:

Tam možná mířila moje připomínka. Ideální by bylo, jak už tady někdo napsal, aby si mohl každý uživatel označit, které téma/vlákno nechce zobrazovat v aktivních tématech. Normálně přes standarní přístup do Fora by byla všechna témata viditelná..

A také v nejnovějších příspěvcích, kde zatím nefunguje filtrace ani na gratulace :(:(:frowning: (nebo aspoň nevím, jak ji rozchodit)

taky by mi přišla volba (ne)sledovaných místností jako dobrá věc

Také jsem pro filtraci geogetu. Znepřehledňuje fórum.

Zrovna vcera jsem top prozkoumaval jestli nejde nekde nastavit ignorace geogetu;)

Juchůůůůů moje oblíbené téma je zpátky ! :smiley: VYHOĎTE GRATULACE !!! :D:D:D

:slight_smile: dlouho jsem hledal odvahu tohle vlákno založit, ale myslím si, že to přišpěje k zpřehlednění celého fóra. Komunitní server je většinou především o fórech a tak by fórum mělo být přívětivé všem uživatelům.

To by mne zajimalo, ceho ses tak strasne bal, ze jsi musel dlouho sbirat odvahu? :o

Časem možná personalizovaný seznam aktivních témat bude. Kdo si myslí, že s geogetem nemůže přežít, může číst aktivní přes rss. V něm lze požadovanou funkčnost nastavit. Rss pak můžete číst přes online čtečku a máte to i bez instalace softu.

No nevím. Podle mě to časm samo odezní. Třeba teď 30.9. v 23:12 je v aktivních pouze jedno téma s GeoGetem. :expressionless: (na prvních 19ti pozicích)

já jsem taky pro odfiltrování témat, o které NESTOJÍM (ať už je to cokoliv..). Kačenka už spí, ale určitě by taky souhlasila.. :slight_smile:

Pridavam svuj hlas na odfiltrovani. Je toho tam priliz, kazdy update. Kdo ma tenhle program tak si to snadno najde i bez aktivnich temat.