Odlov keší s geokamionem

Hledám společnici na cesty geokamionem a odlovy keší v zahraničí.
Jezdím po západní evropě a často se i zde naskytne příležitost odlovit místní keše.(bremerhaven, hannover, okolí rottedamu a podobně)
pokud by se chtěl některá kačerka přidat, budu rád..
podmínkou je jen veselá povaha a ěla by mít ráda psy-jezdí se mnou dva jorkšíři…