[color=purple]Pokud se do zhruba poloviny zari setkate s coinem ci TB ktery chce cestovat do USA nebo chcete nechat svuj coin cestovat za ocean tak si misto v kufru určitě najdu. Mela bych 25.9. odletet na Floridu. Kontakrujte mě nejlepe mailem pres profil na GC.com. Predani mozne v Brne nebo Vyskove (nebo se nejak dohodneme).[/color]
Radši bych kydby jste mě dovezli TB dom…ale je někde v dalasu mysli..což není zrovna blízko:-D
Kdyby sis udělala výlet do Atlanty, tak bych byl celej happy, kdyby jste tam v jednom TB Hotelu vylovili našeho mrože ![]()
A já bych potřeboval dovézt z Havajských ostrovů můj TB! Kdo tam teď pojede? ![]()
To Mion: Ja mam Havaj doma, ale nic tu nevidim ![]()
Náš basketbalovy [tb]TB1RM8X[/tb] by do Ameriky moc moc rad, NBA je Ondrův sen. Teď se pohybuje v Praze, z TB Ruzyně se to nepovedlo, třeba teď…
No já v Atlantě přesedám, ale pochybuju, že se dostanu z letiště. Sice tam mám pár hodin… uvidím. No na Hawai to by se mi taky líbilo… ![]()
[tb]TB26WQY[/tb] chce docestovat na Cape Canaveral… Má ho u sebe brácha a do Brna jedeme teď ve středu 23. ![]()
Výborně,tam určitě pojedu takže ho pak můžu dovést i domů
Tak to bychom se meli domluvit!
Tak já ti zkusím napsat na ICQ. ![]()
Tak jedno TB už mám na odvoz u sebe. Ještě někdo?
20.9.2008 bych se měla jet na otočku podívat na event K.G. Brno petangue takže máte možnost mi GC nebo TB předat.