Najednou mi zacala Beeline pri pokusu o otevreni offline listingu tohle (viz obr). Dela to u starych dat (import pred nekolika mesici) tak i u novych (jde o GPXka primo z GC.com nebo z Geogetu.
Zkousel jsem i kompletni reinstalaci Beeline a nepomohlo to.
Pokud otevru ty soubory ´jako text v Totak Commanderu tak data uvnitr jsou…
Mate napad?
Diky
Tak me az ted napadlo zkusit nejaky jiny html soubor z PDAcka ci karty a tam je to stejne –> muze za to Explorer a ne Beeline…