Používáte někdo Offroad Navigator v2.2 v navigaci TomTom, chtěl jsem to zkusit na mém Tomu One 3. Ale nikde jsem se pořádně nedočetl jestli je to schopné provozu. Děkuji za pomoc.
Používáte někdo Offroad Navigator v2.2 v navigaci TomTom, chtěl jsem to zkusit na mém Tomu One 3. Ale nikde jsem se pořádně nedočetl jestli je to schopné provozu. Děkuji za pomoc.