Jako spravce a opatrovnik uhlirovic familie mam hlasnou (a milou) povinnost vybubnovat do sveta, ze Oldstar na vdove ulovil svou stovkovou pixlicku. S Cmuchalem dekujeme, ze si k jubileu vybrali zrovna tuhle kesku (a nase proklinani bereme sportovne = taky to tak delame kdyz neco lustime). Takze velka gratulace, at to porad slape (ci jezdi na kole) a at vas porad sipka vede jen a jen k peknym cilum.
Když už to Bentley prásknul, tak i já svému dlouholetému kamarádovi Odlastar také k dosažení 100 keší móóóc gratuluji. Sice jsem mu správnou cestu celkem podrobně popsal, když už to řešení měl, ale komu není rady, tomu … Takže ještě jednou gratuluji a také přeji Ivaně, ať má s Vámi hodně trpělivosti.
Děkuji za gratulace. Skutečně jsem chtěl něco extra a toto je teprve druhá cache, ke které jsem se musel vracet. Kamarád Bdek mi sice s cestou radil, ale nezdálo se mi to tak jednoduché (jet rovně) a tak jsem uhnul a zbytek jsem já i spolucestující Quitecek popsali v logu. Doma jsem vybíral z oděvu svízel a osiny a bylo toho několik hrstí (a to jsem byl oděn velmi skromně), takže si to budu dlouho pamatovat a o to nám, přeci jde, že? Autorům tímto ještě jednou děkuji, brousím zuby na Uhlíře (zatím na to můj prášek ani IQ nestačí), doufám, že finále bude také s pěkným výhledem!