Pratele mam problem pomuze mi nekdo ?? Koupil jsem si OREGON 400 ale mam problem s automatickym downloadme cache do GPS. Dle navodu mam vse udelane, mate nekdo zkusenosti ??
Keše se nehrávají do adresáře Garmin/GPX a to buď jako PocketQuery (pokud jsi Premium Member), nebo jednotlivě přes tlačítko "GPX eXchange File" (stažený soubor je potřeba přenést do již zmíněné složky).
Výrazně pohodlnější jsou PocketQuery, a ty lze vytvářet i pomocí nástrojů jako Skrýšotlač, GeoGet, GSAK (pokud tedy nemáš Premium Member účet)
nejsem premium partner, zacinam kde najdu tlacitko "GPX eXchange File"
jo uz vidim tlacitko GPX eXchange File ale mam ho disabled. nevis proc ?? To je pristupne jen premium partnerům ??
až tak
geocache jsou evidované na geocaching.com, takže tam je potřeba se zaregistrovat a např. pomocí mapy si najít "svojí" lokalitu - na mapě se zobrazí geocache (prostě keše) - je na ně možné na ně kliknout… otevře se ti listing té keše (například keš na václaváku) - a tam je popis keše, její souřadnice (ty lze zadat do Oregona přes volbu Zvolit cíl (Where to?)) a nebo je tam právě to tlačítko "GPX eXchange File", přes které se dá stáhnout soubor, který po připojení oregona k PC přes ten jediný kabel, který pasuje, nakopírujete do složky Garmin/GPX na Oregonu … Tím se do něj dostanou informace o keši jako třeab souřadnice, popis, nápověda …
PS: není to premium PARTNER ale MEMBER (jako člen)
diky za pomoc mam to tam:)