Prosim o pomoc. Nevite jak nastavit oziexplorera aby komunikoval s oregonem?? Nejak to nemuze najit propojeni s USB. Ze starym Legendem chodil OZI v pohode. Diky
A) buď nemáš správně nastavené porty COM (nepředpokládám, pokud jsi pracoval už dříve s Legendem) - ale zkontroluj
B) může být, že používáš starší verzi Ozíka, který ještě neumí pracovat s Oregonem. Po jeho objevení se na trhu autor vydal novou verzi. Nepamatuji se ale, která to byla - použij prostě jednu z posledních verzí.
Měli jsme stejný problém, po nahrání poslední verze OziExploreru zmizel, takže to funguje - ověřili jsme to sami na sobě.
EDIT: Tady ti k tomu připisuju odkaz na diskuzní fórum - je to od verze 3.95.4r
http://www.exploroz.com/Forum/Topic/61762/New_version_Of_OziExplorer_supports_latest_Garmin_receivers.aspx?ky=&p=%2FForum%2FDefault.aspx%3Fpn%3D1
Potom sem připiš, jestli ti záměna verze za aktuální pomohla.
Žádná odpověď? Tak to asi nebylo tak akutní…