Oregon300 po vymazání GPX souborů zmrzl

Vymazal jsem z paměti GPX soubory (už nadával, že se tam další nevejdou), odpojil od počítače, vypnul. Zapnout ani připojit k počítači už nejde. Nějaký nápad? (Kromě: víkend proležetbez keší a v pondělí odnést do prodejny :-))
Díky - pokud se to tu už řešilo, tak se omlovám, hledal jsem ale nenašel.

Když byly problémy s připojením k PC tak pomohlo vyndat baterie.

Ahojky.
nanekolik sekund vyndat akumulatory.