Vymazal jsem z paměti GPX soubory (už nadával, že se tam další nevejdou), odpojil od počítače, vypnul. Zapnout ani připojit k počítači už nejde. Nějaký nápad? (Kromě: víkend proležetbez keší a v pondělí odnést do prodejny :-))
Díky - pokud se to tu už řešilo, tak se omlovám, hledal jsem ale nenašel.