Tímto bych chtěl oznámit, že - námi podorličáky velice známý - OSPO v nynější době působící ve Skotsku se nám nedávno oženil. Tedy přeji mu i jeho novomanželce hodně štěstí do života a hlavně pohodičku.
…a at je vede ta jejich sipka porad za spravnym smerem !!! Moc gratuluji!
Tý jo, to jsou mi novinky - tak to gratuluju a přeju, ať se daří jak v manželství, tak v kešování.
Jen bych měl soukromou prosbu - přijeď nám zase udělat nějakou vypečenou kešku sem! [;)]
H+