Třeba takto …je vhodné si ověřit volnost nicku na Geocaching > Send E-Mail to a User - pokud po zadání nevypadne žádný nick, je tvé vybrané jméno volné…
… a nebo na registračním formuláři systémem pokus- omyl. Je -li nick obsazený hodí ti to hlášku (ani jí nemusíš číst) v barvě červené , je-li nick volný odpoví ti systém zeleně . Dokonce to bliká barevně už od zadání druhého písmenka , takže kdybys byl pepazdepa , tak ti to bude červeně svítit do fáze "pepa" a do zelena to půjde už v okamžiku "pepaz"
Je dost nepravděpodobné, že by nějaký kačer neměl žádnou nalezenou keš. Pokud ji tedy má, tak se dá nick ověřit zde - Hide & Seek a Cache/Found by Username