Přesně tak. A navíc se musí používat lomítka "/", zpětná lomítka "\" to neber. Bohužel na PC to je přesně naopak, takže když si vygeneruji .wpt pro OziCE, nefungují attachment na PC a naopak.
I toto jsi nějak vyřešil ?
Ne, to jsem neresil, protoze desktopovy OziExplorer nepouzivam. (Mam nainstalovanou Freeware verzi, a pouzivam jen programy na prevod do .ozfx3)
A mate tu novou 2.0X verzi?! Protože já mam obe nainstalovane soucasne ajak jsme psal pouzivam stejna nastaveni a nefunguje to!
Jasne ze smeruju na asdresar v kterem fyzicky jsou..
Dokonce mam HTML ve slozce DATA od noiveho a slapeto ve starym ..
Napiste jakou verzi pouzivate prosím .Díky.
OziCE verze 2.02, bez problémů. Ale jak říkám, cesta musí být přesně, např: Ozi_CE je nainstalován na kartě v adresáři OziCE_Dev,
html soubor je ve složce /Storage Card/OziCE_Dev/Data/Caches/GCX853.html
pak v souboru .wpt musí být příslušný řádek např.
4,Bila hora,49.194117,16.658883,25569.0000000,117,1,4,0,65535,GCX853,0,0,0,-777,6,0,17,0,10.0,2,Data/Caches/GCX853.html,
A pozor - za čárkou před názvem souboru NESMÍ být mezera !
Zásah potopená ![]()
Ten script do GSAKU který jsme zde zminoval tam dával po carce mezeru .(stare verzi to ale nevadilo.. proto jsme si myslel ze mam kod spravne)
Díky moc !
Upozornil jsme autora makra nové makro už to zvládá na 1ku ![]()
http://gsak.net/board/index.php?showtopic=7557&st=0&#entry46588
supermudla napsal/a:
Zobrazovat současně waypointy z více souborů. Když dám "load wpt file", tak se staré waypointy vždy smažou. BeeLine tohle uměla bez problémů, a navíc importovala mnohem rychleji.
Všechny waypointy vypadají stejně- křížek v kolečku. Když dám "edit waypoint", lze pouze nastavit jméno a description, případně editovat souřadnice. WPT file má na ikonu sice položku, ale když tam něco zkusmo nastavím, Ozi to ignoruje.
Attachment. WPT file má pro file attachment položku, ale netuším jak z OZIho tento attachment jednoduše otevřít, nikde v menu to není.
1,Nastaveni/Obecne a zaskrtnout nacitat zaznam WP (vytvori si CE Waipoints.wpt) (takto ve verzy 2.02
více o nastavení starší verze http://www.alena.ilcik.cz/gps/oziCE.php
2,v GSAKu si nastavuji pro export Tradicional Zelene Multi žlutě atd..
3,řeší makkro viz výše