OziExplorer - posunutí bodů

Zdravím když si nahraji do PC oziExploreru Body ze souboru jspou při každem spuštění někde jinde jen né na tom správném :confused:
Mam verzi 3.95.4 m

Na tehle adrese bys mel najit vse http://www.ce4you.cz/forums/view_forum.asp?f=610

Podle mé zkušenosti jsou body na správněm místě, ale mapa je uhnutá. Některé (neregistrované) verze oziho při načtení načtou špatně datum mapy. Někdy stačí zvolit "zkontolovat kalibraci mapy" a odkliknout tam správné datum.

Mam stejny problem se stejnou verzi Oziho. Uhnute se mi ukazuji i nahrane trasy (dokonce bych rek ze se ukaze jen cast). Kde najdu to "zkontrolovat kalibraci mapy"?

Klikni na "Soubor" a pata polozka shora. Musis mit sesouhlasene datum mapy. WGS84 je prave o ten kus posunute od S42. Jeste jednou upozornuji na server ce4you, kde je o tom napsano mnoho

Diky, sem asi slepej :D. Problem vyresen

Jen pro informaci. Jediná verze o které vím že to dělá je crack by TRSH. Tady u mě má ještě nějaké další bugy. Pokud vím, tak legální verze to nedělají, stejně jako demo/shareware verze.

Delsi dobu me v ozim trapi hlaska "Není možné vyhradit víc volných bodů", kdyz se pokousim nahrat do mapy body. Vzdy se jich nahraje jen 10 - dole je videt "Pouzitych bodu je: 10 z 10000" Neco podobneho se mi stava i kdyz nahravam trasy, nahraje se jenom cast. Nevite nekdo co s tim? Zkousel jsem neco guglit, ale nedarilo se mi.

Jestli mas plnou verzi…tak ji mas spatne registrovanou(crack). Napis mi…rad Ti pomuzu :wink:

diky

Nechci otevírat nové vlákno.Mám jen možná blbý dotaz, s Oziex se teprve seznamuju: Dá se nějak v Oziexploreru zobrazit pozici na mapě na stránkách www.mapy.cz tak, jak to jde v Mapsource? Díky za každou odpověď.

A proč nechceš zakládat nové vlákno a děláš zbytečně bordel? Hezky si to nové vlákno založ!

Omlouvám se za to že dělám bordel, jen jsem myslel že bude menší bordel když dotaz k Oziexploreru zařadím pod "Oziexplorer…".Ale zřejmě bude lepší otevřít nové vlákno opět pro Oziexplorer, aby se v tom potom "lépe" hledalo…ale dík za ponaučení, já to beru.

Vláken o OZIExploreru je tu už teď nepočítaně a každé má svůj specifický problém. Takže se nemusíš stydět udělat to jako všichni před tebou. Hledat se v tom bude lépe i bez úvozovek.:expressionless: