Chtěl bych poprosit o radu zda se dá se nějak v Oziexploreru zobrazit pozici na mapě na stránkách www.mapy.cz tak, jako to jde v Mapsource? Díky za každou odpověď.
Chtěl bych poprosit o radu zda se dá se nějak v Oziexploreru zobrazit pozici na mapě na stránkách www.mapy.cz tak, jako to jde v Mapsource? Díky za každou odpověď.