Tak a je to tady. PaBa po kanadske sklizni predbehnuv Dorcadion Team, si vcera vyzkousel, zda by ho vzali na MatFyz. Vzali, a proto mohl zalogovat uz 1400. nalez.
Pavle, gratuluju! A prosim zpomal trochu, at Dorcadion a dalsi alespon neztrati stopu ![]()
Tak a je to tady. PaBa po kanadske sklizni predbehnuv Dorcadion Team, si vcera vyzkousel, zda by ho vzali na MatFyz. Vzali, a proto mohl zalogovat uz 1400. nalez.
Pavle, gratuluju! A prosim zpomal trochu, at Dorcadion a dalsi alespon neztrati stopu ![]()
I Ty jeden rychlíku! Blahopřejeme a přejeme Ti i nadále dobře nastavené výhybky!
Je vidět, že ti cizina svědčí ;-)). Pavle taktéž blahopřeji a přeji hodně zábavy, jak u hledání, tak u zakládání.
Nooo, tak to je ouctyhodny vykon, zvlast ten let nadsvetelnou rychlosti v poslednich mesicich… Nelze nic jineho nez smeknout a poprat , at to svisti dal tak nadherne !!!
…a teď budeme i my z povzdálí sledovat naskakující counter s otevřenou pusou
Jo, jo - je to tak, relativistickými rychlostmi jako Pavel se bohužel pohybovat nedokážeme a tak alespoň blahopřejeme!! Teď neztratit tu stopu… ![]()
Michal + 3 geogirls
Opravdu raketovy postup kupredu ! Zluty trikot si zaslouzis. Velka gratulace.
No jo, Pavel radi jak urvanej vagon. Utkvela mi v pameti zprava zde z fora, ze Pavel udelal magickou kes: “PaBa 666 06.06. 06”. Cmucha ti to pekne. Gratulujeme
Blahopřání na geoolymp-cz.
#1400 je teda fakt maso - pro nas sourajici se opadal je to jako zjeveni a zaroven velky pozitivni cil do duchodu :))) Gratujeme a prejeme plynuly prechod na druhou kosmickou!!!
Gratulujeme k takovéto pořádné porci!
S PaBou mam pri gratulacich problem. Vetsinou nevim, jestli uz nahodou neprobehla
Takovej je to fofr. Ale kvuli tomu nezpomaluj… Tak samozrejme - GRATULUJI.
Úctyhodné !!!
tak nejak s tim sledovanim mam podobne potize
gratulujeme. na tenhle fofr nikdo nemame ![]()
Diky vsem za gratulace, uz zvolnuju, ten rijen byl zatim fakt dost hekticky a takhle to proste dal nejde ;-). A diky vam vsem za pekne kesky a bezva zabavu pri jejich hledani!
navrhujem Pavlovi gratulovat vzdy pri tisicovke, bude to jednoduchsie ![]()
Jo, uz jsem se k tomu rozhodl, ze dalsi gratulace bude az pri 2000, takhle je to prilis unavujici. Tohle tempo je v nasich vodach prilis velike. Takze gratuluji a dalsi gratulace az pri 2000.