Pohoďáci jen stručně: smekáme [:D]
Nejak jsme nechytili start tohohle vlakna, tak radsi s Veverkou gratulujeme rovnou k osmnactistovce. [:)]
PaBo, veliky GC guru! Vsechno nejlepsi a diky za tve krasne kese, napr. dnesni soutok Jizery. Spuzva s Hmyzakem.
Velké díky všem za gratulace i za vaše keše, bez kterých by to jednoduše nešlo [;)]! Díky i za verše, je vidět, že jsou mezi námi i dobří básníci [:D][:D]!
Nejbližší neodlovené keše nejsou samozřejmě ve vzdálenosti 100 a více kilometrů, do 20 km jsou teď 3 (horolezecká, plavací a půlnoční), do 30 km dalších 10. Teď budu muset jezdit dál a dál, takže časem snad dojde i na to Hradubicko, Brno a další pěkná místa!
Dodatečně také gratuluju, ještě chvilku a bude pokořena další hvězdná brána…
Blahopřejeme, není co dodat …
Nemají z tebe strach Ti, co zakládají nové keše? Přijít na vyhlídnuté místo uložit keš a tam již napíchnutý lístek od tebe: "Byl jsem tu, PaBa..."[:D]Velká gratulace a začínáto být na špici rychlejší než F-1. Hodně síly, elánu atp. k té blížící se kulatině.