PaBa 1700

Pavel v posledních několika dnech opět šlápl na geoplyn nalezením několika desítek keší a odpoutal se ještě výrazněji od pelotonu dosažením 1700 nalezených... Nestíháme [:D][:D], tak alespoň blahopřejeme!

M + 3 geogirls

Gratuluju k takovému obr číslu a přeju hodně úspěchů do dalších keší. Sun-Man

P.S.:Fotku tvojí Vyšehradský keše už skoro máme [:D]

Tak tak, je to opravdu Rychlost (s velkym R) [au] Aspoň máme v evropském měřítku reprezentaci na vyšších místech. Chtěl bych vidět Pavlovi "Search for nearest caches from your home coordinates (filter out finds)". Nejbližší je 100 nebo 120 kilometrů? [:D] Blahopřeju.

P.S. Těsně jsme se minuly na Spořilově #1700. Škoda, mohli jsme oslavovat hned.

Také se přidávám ke gratulacím.

 Kdybych dnes v tý věži u keše Kožova vyhlídka věděl, že jsi to ty a že si deš pro 1700. kešku, potřásl bych ti aspoň prackou [:)] Jestli takhle budeš dál pokračovat vybereš všechno a po večerech budeš čekat až někde někdo založí novou keš [:D]

 

No to je mazec!!! To je teda číslo! Moc gratuluju a přeju spoustu dalších a dalších a dalších pěkných kešek na cestě za dvoutisícovkou.

Připojuji se ke gratulantům a přeji neutuchající elán. Kolik procent z těch 1700 jsou FTF? [;)]

Jede Paba jede tmou,

celovku ma nad hlavou,

jede cvalem s touhou svou,

jede geoEvropou.

Prachem cest je pokrytej,

nese svoje poselstvi,

jeho vuz je unaven,

jede sam to kazdej vi.

Prvni Paba,

prvni tvar,

GPS da

 na oltar...

[H]  inac samozrejme gratulujem [Y]

Hl’adal som babu,
našel som PaBu.

V ruke držal krabičku,
tu s gecečkom na víčku.

Čo tu robíš, synček moj?
Loguj druhý a daj pokoj!

Zas som utrel, ako vtedy,
čo PaBa neposedný
logoval už za rohom,
keď ještě nemoh’ von.

Blahoželám k dalšiemu vyšetreniu s pozitývnym výsledkom [:P]

To je neuveritelnej pocet! Taky gratukluju a preji hodne dalsich hezkych nalezu. Ale treba na Hradubicku na tebe ceka spousta nedockavejch kesek, tak nas nekdy prijed navstivit :slight_smile:

PaBa, PaBa jede. Zpiva se v jedne pisnicce. Nam fakt nezbyva, nez cucet. Uz jsme i tu stopu ztratili. Pavle at se hodne dari.

gratulujem' z plnych plic,

uzs' nas predbeh o tisic [:D]

Náhodou jde kolem

loukou, řekou, polem

Revír jeho bez hranic

pixlí sbírá čím dál víc

Stovku k stovce skládá

nikdy nemá padla

Český národ proslaví

gratulujme PaBovi 

 

 

To je naprosto neuveritelne cislo, alespon pro mne. Neumim tak krasne versovat, takze Ti mohu jen obycejne “civilne” pogratulovat k uzasnemu vykonu a poprat jeste spoustu dalsich peknych nejen bodu, ale i zazitku, Asteris

Gratuluju a preju spoustu bezva zazitku s GC.

Neuveritelny rytmus, ktery si PaBa udrzuje. Tak vzhuru k mete kosmicke. Gratuluji.

Upřimná gratulace a obdiv jedničce českého geocachingu. Zdá se, že PaBa opouští GeoOlymp a míří do GeoKosmu. Není co dodat, chybí slova.

No tak to je PaBo sila,

na to se fakt pekne zira,

preji hodne dalsich met,

vzhuru hlavu 2000 mas hned.

 

Aucoin.J(irka)

 

WOV! To je ale výkon. Gratuluji

Našlápnuto na 2000

Hoďte na něj někdo pytel....

Pavle…a… spis vubec nekdy ??? No..ale vazne…gratulace !!! a jen tak dal, Tobe uz ani Bohnice nestacej :-))