PaBa #1999

Blíží se velký mezník českého geocachingu;

stačí už jen krůček… [;)]

No to jsem zvedav, na cem ten dvoulitrik Pavel da. Kazdopadne sampano uz se muze odjistovat jiste radove v hodinach, ne-li minutach… [:D]

Tak kdyz jsem PaBovi pral k #1900 tak jsem do vlakna napsal svuj odhad na #2000 k 28.5.2007. Je to o prsa, ale kdyby jsi nebyl na Islandu, tak ten odhad byl spravnej ....[:D]

No kazdopadne preji k magicke 2.000 uz ted !!!!!!!!!!!

 

Jirka 

 

Vzhledem k tomu, že do neděle budu off-line - a právě v této době asi Pavel loví dvoukilo, taté blahopřeju již teď.... Určitou dobu jsme se snažili držet krok, teď se snažíme již neztratit stopu...[:D] Takže ještě jednou, posíláme 4×gratulace směrem Podolí!

M + 3 geogirls

Teda PaBo, to je úžasný a moc Ti s Imaginem gratulujeme k tomuhle megageoúspěchu!

Je to další úžasný mezník v českém geocachingu... Takže co přát, snad jen to aby Tě to stále tak bavilo a byl jsi nadále takhle úspěšný! [Y] [<:o)]

Tak to je GeoBomba! Neuvěřitelný výkon. Gratuluji. [Y]

PS: Potřebuješ ještě GPS?

 

Člověk se sotva dohrabe k jednomu litru a tady už se skoro slaví druhý.. Každopádně gratuluji a přeji spoustu pohodových zážitků nejen při cestách za šipkou..

Tak už je to známo. PaBa to dal na Mauglí 99 - GC123WH. Gratuluju Pabovi [^] i Volfimu a Patolog Teamu za to, že mají na své kešce tenhle log.

Zrovna jsem se díval na PaBův profil, jestli už padla...

Moc gratuluji do dalšího litru [:D]

Tak ja uz taky koukal na profil 2000 hranice byla prekrocena ;), tak taky moc blahopreju a at ten dalsi tisic jde stejne snadno [8-|]

chyba v hlavičce [;)]

Pavle, veliká gratulace k téměř nepředstavitelné metě.

Ale v celosvětovém žebříčku je to pořád konec osmé stovky, takže co s tím uděláš?

Boris 

Teď už jo, teď už gratulujeme!!! Já věděl, že to dlouho nepotrvá, ale takhle rychle...?

 Takže ještě jednou obrovská gratulace, k této metě.

Prostě PaBa jich má moc, do tolika ani neumím počítat. [;)] 

Pavle velka gratulace z Polabi. Byla to uz jen otazka casu. Tak si uzivej na vysluni. At te to stale bavi.

To je titulek jak ze sci-fi filmu [:D] Blahopreju!

Pavle, gratulujem i z Pernikova !!! Jsme radi, ze jsme te mohli videt “chvilku” pred dosazenim te mety a doufam, ze se i po jejim prekroceni nebudes flaaakat [:D][:D][:D]!!!

Blahopřejeme k dosažení další mety a startu do třetí tisícovky.

Ještěd se zachvěl nad skvělým výsledkem anebo to bylo tou bouřkou?[;)]

V každém případě Ti gratulujeme a na dalších lovech se šipkou Ti přejeme hodně štěstí a georadosti.[^][^][G][G][W][W]

V tuto chvíli už jedeš směrem ke trojtisícovce. Gratuluju, k tomu to veleuspěchu. [^] [B]

Super vykon, jen tak dal! At se dari do dalsich tisicu!

DaFy