PaBa #3000

Tak tu máme prvního třítisícového cachera. Pavle moc gratuluji a přeji hodně, hodně hezkých pixliček na moc zajímavých místech.:wink:

Paaaaaaaaani, tak to je ale numero :).
Taky se pripojuji ke gratulaci a preji hodne dalsich nalezenych pixel :slight_smile:

Pavle, ať tě to baví pořád více a více;).

Uzasne cislo…moc gratulujeme :o

Gratulujeme Pavle! netervalo to od té dvoutisícovky ani moc dlouho… :slight_smile:

M + 3 geogirls

Okresní přebor gratuluje a zasílá zdravici do první ligy :wink:

Pavle take ja Ti gratuluji k dosazeni teto mety. Je to fakt neskutecne tempo s ohledem na to, jak dlouho tuto hru hrajes. ¨

Preji hodne pekych kesek.
Jirka

Pavle, i z Pernikova jedna velka gratulace !!!

I zpod Ještědu posíláme velikááááánskou gratulaci k dosažené geometě! Hodně štěstí a potěšení na dalších lovech (beze zbraní)!!!:smiley:

Jo a je to tady !!! Super prace. Pavle moc gratuluji a at ti to porad slape!

Teda to je jizda, taky gratuluju ke 3000ce

Gratuluju a tise ziram. Asi si taky budu muset lognout par virtualek :wink: jen mam obavu, ze to asi stacit nebude :smiley:

Gratuluju! Moc pěkná práce.
připomělo mi to, že nějak pospávám. :wink:

Jih Moravy zasílá zdravici a v němém úžasu sleduje tu rychlost. V duchu dávných hesel jsem kdysi psával : "Dohnat a předehnat!", později "Udržet krok!", nakonec "Neztratit stopu!". A co dál? Snad jen pro útěchu heslo :"Není důležité vítězit, ale zúčastnit se". Nezbývá než popřát mnoho dalších pěkných zážitků na cestách za poklady.

Pridavam se k zastupu gratulantu a tise obdivuju :). Jen tak dal!

Taktéž moc gratuluju k dalšímu pěknému zaokrouhlení :wink: Jen tak dál!

Gratulujeme taktéž my. které pokud všechno dobře dopadne čeká tahle meta někdy v roce 2024. B)

trochu opozdene se pridavame ke gratulacim.
tak at te to porad bavi :slight_smile:

Velké díky všem za přání, bez vašich krabiček by to prostě nešlo :pB):D:):wink:

Pavle opozdene gratulujeme. At te elan neopousti.