Tak tu máme prvního třítisícového cachera. Pavle moc gratuluji a přeji hodně, hodně hezkých pixliček na moc zajímavých místech.![]()
Paaaaaaaaani, tak to je ale numero :).
Taky se pripojuji ke gratulaci a preji hodne dalsich nalezenych pixel ![]()
Pavle, ať tě to baví pořád více a více;).
Uzasne cislo…moc gratulujeme :o
Gratulujeme Pavle! netervalo to od té dvoutisícovky ani moc dlouho… ![]()
M + 3 geogirls
Okresní přebor gratuluje a zasílá zdravici do první ligy ![]()
Pavle take ja Ti gratuluji k dosazeni teto mety. Je to fakt neskutecne tempo s ohledem na to, jak dlouho tuto hru hrajes. ¨
Preji hodne pekych kesek.
Jirka
Pavle, i z Pernikova jedna velka gratulace !!!
I zpod Ještědu posíláme velikááááánskou gratulaci k dosažené geometě! Hodně štěstí a potěšení na dalších lovech (beze zbraní)!!!![]()
Jo a je to tady !!! Super prace. Pavle moc gratuluji a at ti to porad slape!
Teda to je jizda, taky gratuluju ke 3000ce
Gratuluju a tise ziram. Asi si taky budu muset lognout par virtualek
jen mam obavu, ze to asi stacit nebude ![]()
Gratuluju! Moc pěkná práce.
připomělo mi to, že nějak pospávám. ![]()
Jih Moravy zasílá zdravici a v němém úžasu sleduje tu rychlost. V duchu dávných hesel jsem kdysi psával : "Dohnat a předehnat!", později "Udržet krok!", nakonec "Neztratit stopu!". A co dál? Snad jen pro útěchu heslo :"Není důležité vítězit, ale zúčastnit se". Nezbývá než popřát mnoho dalších pěkných zážitků na cestách za poklady.
Pridavam se k zastupu gratulantu a tise obdivuju :). Jen tak dal!
Taktéž moc gratuluju k dalšímu pěknému zaokrouhlení
Jen tak dál!
Gratulujeme taktéž my. které pokud všechno dobře dopadne čeká tahle meta někdy v roce 2024. B)
trochu opozdene se pridavame ke gratulacim.
tak at te to porad bavi ![]()
Velké díky všem za přání, bez vašich krabiček by to prostě nešlo :pB):D:)![]()
Pavle opozdene gratulujeme. At te elan neopousti.