Nesledoval jsem poslední dva-tři dny fámozní Pavlovu geožeň v Seattlu, takže jsem překročení 900-sté odlovené keše propásl… Takže teď, v okamžiku kdy má již 915, moooc Pavlovi blahopřeji a pomalu (spíše rychle
) se chystám předat štafetu a žlutý trikot!!!
![]()
Michal