PaBa over 900!

Nesledoval jsem poslední dva-tři dny fámozní Pavlovu geožeň v Seattlu, takže jsem překročení 900-sté odlovené keše propásl… Takže teď, v okamžiku kdy má již 915, moooc Pavlovi blahopřeji a pomalu (spíše rychle :slight_smile: ) se chystám předat štafetu a žlutý trikot!!! :slight_smile: :slight_smile:

Michal

Pavle gratulujem, ztratil jsi se nam v nedohlednu, ale stopu snad drzime:_)))