pálené CD

:smiley:

Takže se to teda nemá, leda by to bylo fakt pěkný cédéčko…

Ať už bude CD/DVD jakékoliv (soft, hudba, atp.), mělo by se dát do kvalitního obalu. Když už celofánová "košilka", tak ta se zalepovací packou - poslední dobou jsem narazil na několik CDček (povětšinou se starou distribucí nějakého z Linux klonů) bez jakéhokoliv obalu a ty se daly pustit leda tak z okna :wink:

Muzu se jen zeptat co to je presunkce? :smiley:

Ja mam dojem, ze uz ted neco jako legalni zalozni kopie neni…:frowning:

Pardon, chybička se vloudila, mělo tam být presumpce. Díky za upozornění, v příspěvku to opravím.