Mám jen takový malý návrh, a to, aby si GG pamatoval poslední složku, kterou uživatel vrámci otevírání/ukládání dtb navštívil.
Mám jen takový malý návrh, a to, aby si GG pamatoval poslední složku, kterou uživatel vrámci otevírání/ukládání dtb navštívil.