Koupil jsem si do Colorada paměťovou kartu. Zasunul jsem ji do otvoru kam patří, vyzkoušel zda funguje (fungovala).
Chtěl jsem ji zase vyndat a ouha.
Podle návodu se má karta zamáčknout a rychle uvolnit, to kartu uvolní ze slotu. To se však nestalo. Abych kartu vydělal musel jsem ji doslova nehtem vyškrábnout. Je to normální ??? Díky za radu.
asi není…mně povyleze asi 5mm
Většina takových zařízení má stejný systém jako propiska. Zmáčknout (nebát se) a pustit a ono to vyleze.