Přiznam se že nevim jak to nazvat jinak. Od začátku co jsem začal s geocachingem jsem si řikal, jestli se někdo stal cacherem tak, že by našel náhodou cache.. přečetl si pravidla a stal se Cacherem.
A světe div se… před pár dny se to událo na mojí cache [cache]GC162WK[/cache]
O to zvláštnější je, že samotná cache se nenachází na místě kde by se pořádala nějaká procesí. Zkrátka náhoda, že jsem si vybral pro ukrytí cache místo, kam si už někdo jiný schovává něco jiného…
Hustý! Mně se to přesto že mám 6 cachí a to 5 v Praze ještě nikdy nestalo. Ale k tomu tam ty pravidla vlastně sou, aby si je ten kdo to najde náhodou přečetl. A je potěšující, že "šťastný nálezce" tu keš jen tak nezahodil, jako se to dost často stává, ale řídil se pravidly.
[cache]gcxd7z[/cache] Vy se tomu smějete, ale my jsme začali přesně tak. Na keši Platan v Protivíně. A co je největší gól, byla velmi špatně uložena, později se ještě ztratila, a protože se z nás stali zapálení kačeři, před pár dny jsme keš adoptovali, předělali a už zase slouží. Přijeďte se podívat i na naše další
[cache]gc17cxn[/cache] apod…