Panenský Mudlocacher

Přiznam se že nevim jak to nazvat jinak. Od začátku co jsem začal s geocachingem jsem si řikal, jestli se někdo stal cacherem tak, že by našel náhodou cache.. přečetl si pravidla a stal se Cacherem.
A světe div se… před pár dny se to událo na mojí cache [cache]GC162WK[/cache]
O to zvláštnější je, že samotná cache se nenachází na místě kde by se pořádala nějaká procesí. Zkrátka náhoda, že jsem si vybral pro ukrytí cache místo, kam si už někdo jiný schovává něco jiného… :wink:

A co vy? už se vám něco podobnýho stalo?

cool

Hustý! Mně se to přesto že mám 6 cachí a to 5 v Praze ještě nikdy nestalo. Ale k tomu tam ty pravidla vlastně sou, aby si je ten kdo to najde náhodou přečetl. A je potěšující, že "šťastný nálezce" tu keš jen tak nezahodil, jako se to dost často stává, ale řídil se pravidly.

Oni je podle mě nezahazují.
Vezmou si je domů, dají na hodinku do myčky a pak v tom nosí rajčátka na svačinu… :slight_smile:

[cache]gcxd7z[/cache] Vy se tomu smějete, ale my jsme začali přesně tak. Na keši Platan v Protivíně. A co je největší gól, byla velmi špatně uložena, později se ještě ztratila, a protože se z nás stali zapálení kačeři, před pár dny jsme keš adoptovali, předělali a už zase slouží. Přijeďte se podívat i na naše další :slight_smile: :stuck_out_tongue:
[cache]gc17cxn[/cache] apod…

Zajímavá náhoda, ale je dobře že se v cachích s takovouhle situací počítá (viz. pravidla pro náhodné nálezce-je vidět že mají smysl).

Zápis v logbooku na [cache]GCW7NT[/cache]. Dalšího komentáře netřeba.

Obcas to kacer nemuze najit a pak jde kolem mudla a ma :smiley:

"DREVAR NAHODNY NALEZ" viz:

http://img.geocaching.com/cache/fa932e26-5535-45e2-8a09-2f98c99a33ec.jpg