Naposledy byl spatřen v GCWZNP (Medlešické panství), kde jej nkdo kolem ledna odnesl a už nikdy nezalogoval. Pokut někdo máte libovolnou stopu, budu Vám moc vděčný. Byl to náš první TB a moc toho neužil. Moc jsme se těšili, kam všude dorazí a tohle mě celkem zklamalo. Hned 4 keš a je fuč. Že by byly mezi kešery i tací co seberou TB a už ho nevrátí ???!!!!!!
Vzdyt nekdo v logu medlesicke panstvi pise, ze klic nekdo odnesl uz 17.1.07. Takze prvni krok je zjistit, kdo, z papiroveho listingu v kesce a toho pak oslovit. Staci napsat poznamku pro dalsi kacery at se pokusi precist to jmeno. No a pak uz se jen dopatrat, kdo toho dotycnyho zna, protoze to bune urcite jen svatecni lovec
PS: je dobry k GC i TB prilozit cedulku s pravidly a taky s pripadnym ukolem. Kolikrat neco vezmu a do dalsi kesky vlozim a ukol zjistim az vecer pri logovani a to uz je pozde…