Pátrání po TB OldKey

Ahoj Všichni,

ztratil se TB jménem OldKey (TB11V4W - http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=567329)

Naposledy byl spatřen v GCWZNP (Medlešické panství), kde jej nkdo kolem ledna odnesl a už nikdy nezalogoval. Pokut někdo máte libovolnou stopu, budu Vám moc vděčný. Byl to náš první TB a moc toho neužil. Moc jsme se těšili, kam všude dorazí a tohle mě celkem zklamalo. Hned 4 keš a je fuč. Že by byly mezi kešery i tací co seberou TB a už ho nevrátí ???!!!!!!

Budu se těšit na dobré zprávy.

KOsAK ;-)

Vzdyt nekdo v logu medlesicke panstvi pise, ze klic nekdo odnesl uz 17.1.07. Takze prvni krok je zjistit, kdo, z papiroveho listingu v kesce a toho pak oslovit. Staci napsat poznamku pro dalsi kacery at se pokusi precist to jmeno. No a pak uz se jen dopatrat, kdo toho dotycnyho zna, protoze to bune urcite jen svatecni lovec :frowning:

PS: je dobry k GC i TB prilozit cedulku s pravidly a taky s pripadnym ukolem. Kolikrat neco vezmu a do dalsi kesky vlozim a ukol zjistim az vecer pri logovani a to uz je pozde…

Stavim se tam mrknout na to z kraje pristiho tydne.

doktor

Tak jsem dnes jel okolo a vycetl jsem jen toto:

7.1.07 12:03 MILDA a ??? In: neco Out: klic !

Jednoho Mildu co hleda uz od 2004 a ma jen 10ks jsem nasel. Treba to bude on.

Tak uzivatel “Milda” to nebyl :frowning:

Oslovil jsem 2 Mildy. Jeden se mi také ozval a ten druhý, který toho taky moc nemá - mlčí. Takže hlavní podezřelý.

Ale TB stále ztracen a to mě opravdu mrzí. Byl můj první a skoro nový a sliboval jsem si od něj ředu hezkých fotek z cest :-(.

Jak někdo může takhle ošklivě kazit druhým hru.

 KOsÁK ;-)