PDA FSC LOOX N520

Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo s tímhle PDA nějakou zkušenost, nebo co si o tom myslíte, myslím, že to vypadá zajímavě

Vzdyt se to uz resi o forum vedle:

http://geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=8305