Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo s tímhle PDA nějakou zkušenost, nebo co si o tom myslíte, myslím, že to vypadá zajímavě
Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo s tímhle PDA nějakou zkušenost, nebo co si o tom myslíte, myslím, že to vypadá zajímavě
Vzdyt se to uz resi o forum vedle: