Pěkné cache v Olomouci?

Můžete mi prosím doporučit nějaké pěkné cache v Olomouci, buď na nějakém zajímavém místě nebo se zajímavým provedením. Typ je libovolný, klidně může být i náročnější nebo třeba noční.

Díky

Zdržel jsem se v Olomouci jen na noc, ale neodolal jsem a 4 kousky jsem si dal. Nemám moc rád městské keše, ale [cache]GC1ABEZ[/cache] - Orloj je obzvláště za dne docela adrenalinovka. Doporučuji.

taky kašny, olomoucká secese a většina multin v centru stojí za to :slight_smile:
pekna (ale dlouha) je tez bastionova pevnost, za zminku tez stoji vila na sile, pripady detektiva kamila brouckaIII jsou taky celkem zajimave. samozrejme te "zvu" i na mou cahe - Metasequoia glyptostroboides…
mno ale jinak mas vyber celkem velky :slight_smile: preju uspesny lov !

Souhlasím s Hrabosmanem.
Všechny olomoucké - městské multiny jsou moc pěkné.