Mili geokolegovia, geokolegyne a geokolegacata :), prajem Vam vsetkym pekne sviatky, bohateho Jeziska a do noveho georoku to najlepsie v osobnom i geo zivote ![]()

Saman
Mili geokolegovia, geokolegyne a geokolegacata :), prajem Vam vsetkym pekne sviatky, bohateho Jeziska a do noveho georoku to najlepsie v osobnom i geo zivote ![]()

Saman
ďakujem… tobě taky.
[center]I já se pripojuji s pranim krasnych a pohodovych vanoc a do noveho roku preji, at se vsem splni jejich tajna prani a to jak v osobnim tak keserskem zivote.[/center]
Take vsem krasne svatky!![]()
Kdyz uz se to tady rozpoutalo, tak se pridam - klidne vanoce a hodne stesti ve 2008! Mimochodem Samane - to je megavtipny!! ![]()
[b]
[center]Vánoce plné pohody, hodně zdraví a nalezených krabiček
v roce 2008
přeje
Vodnik60 team
:pB):D[/center]
[/b]
[center]..sice nemám žádný geopfko, ale i tak všem přeju pohodově vyladěný svátky, do noveho roku vašim přístrojkům dobrej signál a vám spoustu prima zážitků při bloudění za šipkou..vždyť vo tom to je! :)![]()
Leneh[/center]
Zdravi, stesti v novem roce a pohodu na Vanoce preje Pažitka.
Ahoj
Taky všem hodně štěstí, zdraví a úspěšný příští Georok 2008.
Suchou stezku a modrý nebe přeje ssamson:p
tak se taky přidám s přáním všeho nej…
Šťastné a Veselé, přátelé!!!
Preju taktez vsem hodne stesti, zdravi a z radosti nejen nad keskami ![]()
Také přeji šťastné vánoce a mnoho úspěchů nejen při lovu. ![]()
Jednotlive se to neda, to bychom na nekoho zapomneli. Tak touto cestou vam vsem prejeme klidne Vanoce a uspesny a pohodovy novy rok. Zaroven vsem dekujeme za skvele kesky, kterych jsme si letos uzili dosytosti.
Hillary a Cacheman
Hezké geo i civilní Vánoce přeje zlobr.
Také přeji všem krásné prožití svátků, PF je ještě ve výrobě B)
Taky se pridam s pranim krasnych svatku a stastneho noveho roku nejen pri loveni.
P.S. tento nadherny pohled si muzete v techto dnech vychutnavat od [cache]GCVHDH[/cache]
Tak já e taky připojím.
Přeju šťastne geoVánoce a štasný geonový rok 2008.![]()
Vybraným jedincum či týmům naši novoročenku ještě pošleme. Tady přejeme těm šílencům, kteří se baví psaním a čtením do fóra :).
Vánoce jsme prošvihli, tak alespoň všem popřejeme, aby ten nadcházející rok byl ještě úspěšnější, šťastnější, zdravější a geoplodnější :-).
PF2008
Konvalinky